Krvavá svatba (S01E06) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2017, 52 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

• kocik1

Bloody bride v uzamčeném pokoji působí ze začátku docela zajímavě, aby se postupně tak nějak zase stala slabým dětským odvarem Agathy Christie. Tenhle seriál už prostě lepší nebude....(27.11.2017)

Naštěstí tvůrci nezkopírovali starý detektivní případ zamčeného pokoje, který nám okatě podsouvali a rozuzlení vraždy bylo překvapující. Dedukce tak komplikovaná (nebo jednoduchá?) až neuvěřitelná. (Tak se mi zdá, při letmém pohledu na obsah následujících přídadů, že "diamantový" případ z úvodního dílu scénáristé poslali do koše.)(26.11.2017)

Zatím nejlepší díl téhle snahy. Vykrádačka A. Christie mi nevadí, protože rozuzlení bylo nepředvídatelné a obstálo se ctí.... Jen ty diamanty z pilotu mi pořád nedají spát 😀(26.11.2017)

Ju...Nesvačilová a Josefíková dobré...a za Barýška * navíc :-)(16.4.2018)

Stále mi vadí, jak právník a jeho pomahač supluje práci policie. Zahraniční formát seriálu mi nesedí. Shánění indicií je stále stejně mlhavé, ale tento případ "zamčeného pokoje" probíhal i dopadl uspokojivě. Ale kde jsou diamanty? A co na to Jan Tleskač?(26.11.2017)

• sorrow

Další úžasný vyšetřovací kousek jasnovidce a telepata Prokopa Krále. Sotva přijede na Štiřín, už si na jedné z mnoha chodeb všimne kousku odloupnuté zdi, která musí mít na 100 % souvislost s onou vraždou a taky, že jo. Na konci opět svolání všech lidí do jedné místnosti a nudné poslouchání Prokopova odhalení, jak se vše stalo, ačkoli pro dedukci nemá jediný hmatatelný důkaz. Každý díl je prakticky stejný (hloupí policisté, geniální advokáti, závěrečné svolání skupiny), už od třetího dílu je to naprosto nudné, bez jakéhokoli posunu celkového příběhu – dcera, diamanty, vztah s Braunovou. Ačkoli Hádka jako herce uznávám, zde je naprosto nesympatický. Už jsem alergický na to, jak Braunová při každém představování upozorňuje, že není paní, ale slečna, rovněž se v každém dílu opakuje… Na tomto dílu byl krásný jen ten Štiřín.(1.12.2017)

Solidní případ, rozuzlení zase fantas, ale poprvé mne Hádek neiritoval, ale pobavil a fandil jsem mu.(19.12.2017)

• Teron

ASi SPOILER ALERT! Navržení by bylo v pohodě, ale proboha živýho kterej nesvéprávnej kretén si zastrčí nůž do kalhot takhle??? Za prvý je to v praxi totálně nepoužitelný. Za druhý, pokud nemá vlastní pouzdro nebo není jinak držen na místě, tak vypadne vlastní vahou během prvních pár kroků.(30.1.2018)

Přijde mi to takové příliš útržkovité, bez větších možností, aby divák si v hlavě pátral po svém. A herecky velmi různorodé.(27.11.2017)