Krvavá svatba (S01E06) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2017, 52 min

 • sorrow
  **

  Další úžasný vyšetřovací kousek jasnovidce a telepata Prokopa Krále. Sotva přijede na Štiřín, už si na jedné z mnoha chodeb všimne kousku odloupnuté zdi, která musí mít na 100 % souvislost s onou vraždou a taky, že jo. Na konci opět svolání všech lidí do jedné místnosti a nudné poslouchání Prokopova odhalení, jak se vše stalo, ačkoli pro dedukci nemá jediný hmatatelný důkaz. Každý díl je prakticky stejný (hloupí policisté, geniální advokáti, závěrečné svolání skupiny), už od třetího dílu je to naprosto nudné, bez jakéhokoli posunu celkového příběhu – dcera, diamanty, vztah s Braunovou. Ačkoli Hádka jako herce uznávám, zde je naprosto nesympatický. Už jsem alergický na to, jak Braunová při každém představování upozorňuje, že není paní, ale slečna, rovněž se v každém dílu opakuje… Na tomto dílu byl krásný jen ten Štiřín.(1.12.2017)

 • Jizni Tlapa
  ****

  Zatím nejlepší díl téhle snahy. Vykrádačka A. Christie mi nevadí, protože rozuzlení bylo nepředvídatelné a obstálo se ctí.... Jen ty diamanty z pilotu mi pořád nedají spát 😀(26.11.2017)

 • kocik1
  **

  Bloody bride v uzamčeném pokoji působí ze začátku docela zajímavě, aby se postupně tak nějak zase stala slabým dětským odvarem Agathy Christie. Tenhle seriál už prostě lepší nebude....(27.11.2017)

 • sator
  ***

  Ju...Nesvačilová a Josefíková dobré...a za Barýška * navíc :-)(16.4.2018)

 • GeusX
  ****

  Naštěstí tvůrci nezkopírovali starý detektivní případ zamčeného pokoje, který nám okatě podsouvali a rozuzlení vraždy bylo překvapující. Dedukce tak komplikovaná (nebo jednoduchá?) až neuvěřitelná. (Tak se mi zdá, při letmém pohledu na obsah následujících přídadů, že "diamantový" případ z úvodního dílu scénáristé poslali do koše.)(26.11.2017)

 • - Natáčelo se na zámku Štiřín. (skudiblik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace