Vražedné známosti (S01E08) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2017, 55 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

 • honajz
  ***

  Tak nakonec docela solidní díl. Škoda jen, že advokátka nakonec vlastně nezhřešila, bylo by to zajímavější, kdyby ano. Ale jinak slušně natočené, zápletka docela zajímavá (i když šlo odhadnout, oč jde, hned, jakmile nám byla prozrazena minulost jedné z postav, a dokonce i kdo je v tom zapleten). Jen Dejdar hraje nějak pořád stejně, Jeníčková vypadá jak smrtka a ani Plodková mne tady moc herecky nezaujala. Hádek pořád vypadá jak Linhartové starší brácha, ne otec, a pokud jde o diamanty, dostali jsme malý, český, pitomoučký a nijak napínavý cliffhanger.(15.12.2017)

 • GeusX
  ***

  Znovu obdobně kvalitativně nastavená laťka jako předchozí díly. Záleží na vás, jak jste přísní. Seriál na mne pomalu začíná (Ha, nezačíná...on již končí. Alespoň první série.) působit trochu monotónně, jednotvárně a postrádám více osobního zapojení protagonistů, víc emocí (i když v tomto díle jsme se málem dočkali :D . Sice se připomnělo, že je tu jakási Prokopova disfunkční rodina, dcera na facku, cosi se stalo v minulosti, ale proč? K čemu? Prakticky úplně zbytečné, když se to po celý seriál vůbec nerozvinulo a nikam to nevede (nevedlo). Chtěli snad tvůrci alespoň v posledním díle nalákat diváky na další sérii záhadným "Rudým Johnem"? Na druhou stranu, vůbec by nevadilo, pokud by divákovi nějaký díl utekl. Klidně se dalo dívat i úplně na přeskáčku, protože jednotlivé díly neměly mezi sebou vůbec žádné pojítko, ani v oné vedlejší rodinné rovině.(11.12.2017)

 • Tryskomyš
  ***

  Klidně si pošukává po městě a že mu vydírají rodinu, je mu jedno. Přes všechnu snahu u mě tento seriál dostává jen 3 hvězdy. Asi jsem čekala trochu víc.(10.12.2017)

 • sator
  ****

  Jak snadné je někomu zničit život....dost se mě to dotklo...(17.4.2018)

 • rakovnik
  ***

  Hezky natočený, zajímavý případ. Ale opět mi vadilo (byť Policii ne) nezákonné získávání důkazů. Největší zklamání ale přišlo poté co jsem zjistil, že toto byl poslední díl. Konečně si postavy všimly, jak vlastně seriál začal, ale tvůrci nám to jen připomněli a aniž by se cokoli stalo, seriál skončil.(10.12.2017)

 • mira007
  ***

  Jeden z lepších případů.(19.12.2017)

 • Stauff
  ****

  Poslední díl, stejně jako celý seriál, byl dobrej. Když už si sednu k televizi a koukám na seriál, chci se bavit. A Hádek mě fakt bavil. Nečekal jsem nic, dostal jsem hodně.(10.12.2017)

 • Salvator
  *

  Dvojice hlavních hrdinů se opět téměř hodinu plouží odnikud nikam, aby v závěru případ vyřešila lusknutím prstu. A mimochodem, podlehnout Dejdarovi na "první dobrou" je hodně silná káva.(16.12.2017)

 • adaben
  ***

  Možná o něco lepší než některé předchozí díly, občas to i herecky zajiskřilo, zejména když v menších rolích se na scéně objevily a zaujaly Miloš Vávra, Hana Seidlová či M.Donutil. Ale bohužel zase rychle a snadno se člověk dovtípil, kdo v tom bude mít prsty. Takže na nadprůměrný zážitek se to opětovně nevyšplhalo.(11.12.2017)