Smrt na dlouhých vlnách (S02E04) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2018, 1 h 3 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • GeusX
  ***

  Skoro už mne přestává překvapovat, že pachatele (respektive v tomto případě hlavního zloducha) zločinů v tomto seriálu často snadno odhadnu.(4.3.2018)

 • rakovnik
  ***

  Vyšetřování je klasicky nestandardní, ale na duo H - H se dá dívat. Případ byl opět zajímavý a prostředí vsi svým způsobem atraktivní, byť na omezené ploše. Ale chyby ve scénáři a přehnaný závěr sráží tu lepší stránku seriálu.(4.3.2018)

 • sator
  ***

  Typ :Vrah je Doktor...(18.4.2018)

 • mira007
  **

  Dneska lehce nadprůměrný díl s malým náhledem do světa radiokomunikace, ale zase žádná logika dedukce, prostě Hádek ukázal na pachatele a basta.(6.3.2018)

 • LachtanShows
  ***

  Čekal jsem, že krátkodobý přesun do vesničního prostředí monotónnosti seriálu prospěje, v rámci kriminálního žánru jsme se ale nedočkali žádného zázraku.(27.10.2019)

 • Logout
  **

  Byl jsem rodinou specificky upozorněn na tento díl seriálu, který jinak neznám, protože jakmile je jen trochu času, jsem u vysílačky. Bohužel jako vždy, když se scénáristi libovolného detektivního seriálu chopí nějakého tématu, i toto zpracování zaujme nejvíc naprosté laiky, kdo se trochu orientuje, je spíš zklamán. Chyb je tam nepočítaně a některé i poměrně zásadní pro děj: když stanice vysílá, tak neposlouchá, takže těžko můžu nahrávat, jak na mě někdo jiný křičí; navíc vzhledem k FM modulaci z toho je jen rušení, rozhodně to není více se překřikujících srozumitelných hlasů. Česká a polská CB norma nejsou kompatibilní, takže český CBčkář se normálně s polákem nedomluví - vůbec ho neslyší - kamioňáci by mohli povídat. A třešínka na dortu: v celém díle nebyla ani jednou vidět CB anténa, to je takový cca 6 metrů dlouhý prut - všechny zobrazené antény byly televizní. Jako detektivka to sice bylo napínavé a se zvraty, ale jak už tu psal někdo jiný - že by bylo možné sledovat nějaké stopy a vydedukovat padoucha, to ne - prostě to nakonec Hádek vysázel na stůl, jak to měl ve scénáři a kdyby se doktor nejmenoval Adolf a od začátku nečučel jako vrah, tak by tam byl do počtu. Víc než dvě dát nemohu. PS: Proč, probůh, se díl jmenuje "Smrt na DLOUHÝCH vlnách", když CB jsou krátké vlny a několikrát to v seriálu i zazní?(25.3.2018)