Ať žije král (S03E02) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2018, 56 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Žížala je fajn, ale Hádek mi tam citelně chybí.(10.9.2018)

Komediální rovina funguje dobře, případ také dostal zajímavé rozměry. Ale Král nikde, navíc se vyšetřování táhne již druhým dílem bez konce. Očekával jsem klasický krimiseriál. Co díl, to případ. Uvidíme, kam se pohneme.(9.9.2018)

• fafejt001

ZDE ZCELA BEZ HÁDKA , opravdu slabý odvar předchozích dílů , tedy prvních dvou sérií , i když nechápu proč série . A ten MILAN to je fakt zoufalstvííí . Rádoby komická figura , která se zde vůbec nehodí . Takže stále slabé * * .(16.9.2018)

Tato řada bude evidentně mít jeden velký příběh v jehož rámci se bude odvíjet epizodní přiběh. Zatím to funguje, ale otázka je, jak dlouho. Navíc nová posila v podobě Michala Daleckého je skvělým doplněním obsazení.(10.9.2018)

• Pajina68

Tak touhle sérií jsem na seriál přestala koukat. Hádek tam byl fajn, ale tahle dějová linka, jak se odvíjí teď, se mi vůbec nelíbí. Spojení Hádek a Hofová mi bylo sympatické, tohle nové spojení herců mi vadí. Nemám ráda vlezlé lidi. Končím se sledováním. Bohužel. Moc jsem se totiž na nové díly těšila.(14.9.2018)