Hodný, zlý, ošklivý a mrtvý (S03E04) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2018, 53 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• carlos 2010

Najslabší diel zo všetkých, škoda peňazí.(26.9.2018)

• rakovnik

Kdybych byl zlý, píšu o parodii na nedávný krimi seriál, dokonce ve vtipných kostýmech a se stylovým závěrem. S původním seriálem tento pojí pouze dvě postavy, neboť po Královi do Londýna zmizel i Černý na chalupu. Kdyby toto nebylo pokračování seriálu, hodnotil bych jej jako nový komediální asi výše (o kousek). Ovšem stále se cítím podveden, byť chvílemi zapomínám, kde jsme vlastně začali. Navíc kam směřuje dnes pointa bylo jasné dost brzy a odklánění pozornosti působilo spíše trapně.(23.9.2018)

Žížala a Blaník se opět setkali. Bral jsem to čistě jako komedii, snad to tak tvůrci zamýšleli.(24.9.2018)

• stga

No tak dobře... Nova nás přesměrovala s novou sérií na úplně nový a pro mě už teď nepochopitelný seriál. Původní myšlenka ( která se mi líbila ) je úplně pryč ( spolu s Hádkem ) a dostali jsme se do podivné podoby zpracování, kdy kriminálním událostem ( rozumějme : nejzávažnějším trestným činům v kategorii vraždy ) vládnou právníci ( že by to byl odraz dnešní reality ? ), policie odevzdaně čeká na jejich geniální zjištění a komisař jede přes celou republiku, aby Braunové oznámil, že je kráva.Ta pak nasedne na koně jako honák krav, Milan hraje na kytaru jak bluegrassový chlapec z Apalačských hor. Ale je tady pozitivum. Když jsem viděl exteriéry, tak si myslím, že s dobrým režisérem máme na to natočit solidní western. Ale do té doby s tímto seriálem končím - škoda nápadu.(25.9.2018)