Lék na vraždu (S03E08) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2018, 53 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

Několik předchozích dílů jsem vynechal a ... nestalo ve vůbec nic! A konečně, postava po které byl seriál pojmenován, se objevila. Na konci, na pár vteřin. (A kdo ví, zda-li tu vůbec hrál - připadal mi to jako implantovaný do záběru digitálně). A seriál končí... K čemu jako tato série byla? Matěj Hádek asi již v seriálu účinkovat nechtěl nebo nemohl, tak scénárista rychle vytvořil postavu novou, aby bylo čím zaplácnout tv krimi nabídku.(22.10.2018)

Proč to celý takhle skončilo,a proč je nejlepší poslední díl,tak to nevim.80%.(22.10.2018)

Předchozích šest dílů nebylo, protože Král se objevil až teď, navíc s velikým záhadným otazníkem. Vůbec se nedivím, že se chystá série 4, ale z tohoto pohledu byla série 3 zbytečná. Nebo to byl geniální záměr tvůrců? No...Jinak dnes klasika: Jasná věc, převlek, zvrat, konec.(21.10.2018)

uplně nejlepší dil tehle serie a navrat krale byl velkolepy už se těším na další seriu(21.10.2018)

Prokop je zpátky a jeho návrat má pořádný koule!(21.10.2018)

he he..prý "zpátky", "pořádný koule", "návrat....velkolepý"..pičitam..jsem se koukal na jiný seriál..??!! (divící se pohled) v podstatě se třetí série D&K dostala do pozice, kdy Hádek nechyběl..dalo se to zkouknout, i zvyknout na páně MH neprítomnost (tenhle díl patřil k těm lepším)..ale že Terka Braunová-Hofová NEMÁ PRSA - tak to je k uzoufání..!! (detail na Munchův Výkřik)(22.10.2018)