Smrt na konci světa (S04E04) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2019, 1 h

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Už mě to docela přestává bavit. Jak se to točí kolem Krále a je to čím dál víc zamotanější, že nevím, o co tam vlastně jde.(7.11.2020)

• rakovnik

Povídka Hany Proškové ze zimní horské chaty mi byla bližší. Zde nic nového, objevného, ani lepšího. Navíc závěr byl dost trapný.(17.11.2019)

• Hugomil

Tento díl byla herecká a scenáristická katastrofa.(29.1.2020)

• sorrow

Všichni hosté z chaty spolupracují, nechají si od Milana nakukat, že je policista, ačkoli se nacházejí na místě, kde se vraždí, v klidu na místě zůstávají. Mrtvola leží v dřevníku, nikomu není divné, že policie, zdravotníci a pohřební služba nepřijíždí a jsou v klidu. Konec byl naprosto fascinující, nájemný vrah se opět vykecával tak dlouho až přijela policie a byl zatčen. Ano, mohl toho Krále sundat už v té chatě, jako to udělal s mrtvolou 1 a 2, ale to by přece nebylo to správné finále, musíme diváka napnout jako pružinu, ale pane scénáristo, není snad každému jasné, že Král nezemře? Ten nájemný vrah byl doopravdy profesionál, tu Braunovou by jako nechal žít, když ho viděla a mohla by ho pak identifikovat?(29.1.2020)

Tajně jsem doufal, že se minimálně námětem přiblížíme ke stále nepřekonané (jediný díl seriálu v červených číslech) Krvavé svatbě. Bohužel se tomu tak nestalo a ačkoli byl opět přítomen ten, díky němuž ještě všichni stále seriál sledujeme, konec přišel přespříliš uspěchaně, nenabídl jediný šokující moment a pohřbil veškeré mé naděje v zapamatováníhodnou epizodu. Stále mají tvůrci ještě čtyři neděle si získat zpět mou pozornost.(17.11.2019)