poster

Dáma (festivalový název)

 • USA

  Damsel

Western / Komedie / Drama

USA, 2018, 112 min

Kamera:

Adam Stone

Střih:

Melba Robichaux

Scénografie:

Scott Kuzio

Kostýmy:

Terry Anderson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JenYu
  **

  MFF KV 2018: Film mě nezaujal - ani příběhem ani postavami ani svým poselstvím. Jeho zhlédnutí doporučím tedy jen zarytým fanouškům Roberta Pattinsona a obdivovatelům věru divukrásné americké krajiny.(5.7.2018)

 • LBsmoke
  ***

  Scény po Pattinsonovi už jsou nekoukatelne. Mohlo to ubrat na laciných forech a přidat víc těch obrazových do westernu nepasujicich.. (ponik koukne do kamery na pobřeží aj.)(4.7.2018)

 • fugazi
  *****

  Nádherně natočená westernová tragikomedie, ve který Pattinson dovršuje svojí neoficiální trilogii tak trochu retardovaných hrdinů. Je to hodně náročná a pomalu plynoucí podívaná s jedním, dost možná nejlepším a nejvíc šokujícím odchodem ze scény ve filmový historii. Nezávislý minimalismus roku! … 9/10(12.9.2018)

 • Marigold
  odpad!

  Bratry Zellnery jsem po jejich toxickém exkrementu Kumiko měl za naprosté retardy, jsem rád, že to potvrdili i tímhle anti-westernovým potratem.(16.2.2018)

 • jefff
  ***

  Anti-western prodchnutý groteskními scénami a podivným americkým humorem. Některé scény fungují skvěle, jiné jsou přinejmenším zvláštní. Celkově je to film na jedno shlédnutí.(3.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace