Reklama

Reklama

Probuzení Zodiaka

  • Kanada Awakening the Zodiac
Trailer

Mladý manželský pár Zoe (Leslie Bibb) a Mick (Shane West) narazí na záběry vražd, na kterých se objevuje i sám útočník, a je to věhlasný sériový vrah, který nebyl nikdy dopaden, Zodiak. Mick a jeho přítel Harvey (Matt Craven) se rozhodnou začít pátrat hlouběji, a to především kvůli odměně, která je nabízena při dopadení Zodiaka. Čím víc se pouštějí do vyšetřování, tím víc mají pocit, že je někdo sleduje. (AXN)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (13)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Zoe je obyčajná, dospievajúca žena, ktorá túži po jedinej veci. Presťahovať a so svojím partnerom Mick-om z karavánu do normálneho domu, v ktorom by si konečne založili rodinu. Lenže ich životná, finančná situácia ani omylom nie je ružová, a tak keď jedného dňa za pomoci starého známeho, vlastniaceho bazár s "haraburdami", narazia na autentické video zábery z vrážd, doposiaľ nezadržaného sériového vraha, nazývaného "Zodiac", rozhodnú sa urobiť čokoľvek, aby získali odmenu za jeho dolapenie. Všetko čo v sebe zahŕňa tematiku sériových vrahov, je pre mňa vzácnym artiklom. Nech je forma akákoľvek, od seriálu po dokumenty, toto ma skrátka zaujíma. Aj keď je titul snímku lákavý, ten poster pôsobí neskutočne lacno. A tak som popravde čakal len nato, kedy sa niekto na to podujme ako prvý, aby som sa z jeho hodnotenia aspoň sčasti vedel zorientovať v "realite" približnej kvality spracovania (Tak dik "G.S."!!). Nie, nečakal som zázraky, na "Zodiaca" z 2007 sa to samozrejme nechytá ani omylom, avšak na ďalšiu variáciu témy Zodiac, to vyslovená katastrofa nie je. Takže relatívne spokojnosť. ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Řemeslně solidně odvedenej thriller na známý téma. Postavy jsou sympatický a tvůrcům se na rozdíl od např. Hangmana s Pacinem daří budovat slušný napětí. Škoda jen toho, že se postavy občas nechovají logicky, ale podle přání scenáristů. Blondýna ze sebe dělá totální blbku, která nerozumí šifrování jen proto, aby se to mohlo divákům vysvětlit a Zodiac je na starý kolena lajdák, kterej nedokáže ani dorazit svýho protivníka. Na druhou stranu je to zábavný a odsýpá to. V záplavě různejch amatérskejch digi sraček je tohle naprosto kompetentně odvedenej film, kterej se snaží dát divákovi to, co mu slibuje. Ale jinak se samozřejmě nemůžu dočkat, až to tady bude každej místní "odborník" infantlně srovnávat s Fincherovým Zodiacem. 70 % ()

Reklama

AffectedFace 

všechny recenze uživatele

Jednoznačný odpadový trash na největší úrovni. Víc zkazit pověst Zodiacovi aneb mistrovskýmu géniovi na tuhle úroven. Vrchol. Jonathan Wright aspon trochu zmoudřel a na konci dal najevo jinou stránku, protože sám o sobě věděl, že tenhle film je absolutní brak největšího hovna na světě. Jedna hvězda za povedenou první polovinu, která vyvíjela napětí, druhá je klasické negroidní klišé, které jsem viděl už snad 100x a pořád koukám se bude opakovat. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Zápletka je postavená hodně na hlavu takže ženská co dělá ve volném čase kadeřnici chlápek co seče trávníky a sbírá železo a jakýsi děda z vetešnictví hledají Zodiaka. Koupily si totiž haraburdí po chlápkovi co nezaplatil pronájem garáže a tam našly záběry z jeho (Zodiakových) vražd. Jelikož nemají peníze a je za vyhledání Zodiaka odměna 100 000 rozhodnou se ho najít. Nakonec to rozluští a zjistí, že se vrah jmenuje Laurel (Hardyho někde asi ztratil) a on po nich jde. Konec je největší úlet ze všeho chlápek co přes 40 let uniká policii nedokáže zabít odstřelovačkou a posléze ani vidlemi jednoho maníka a zastřelit ani uškrtit jednu ženskou. 60 procent ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Kadeřnice, místní sekačka trávy a potrhlej vetešník se rozhodnou, že objasní identitu Zodiaca a vydělají sto tisíc doláčů. Přestože jsou všichni rozumu mdlého, nakonec se dostanou blízko a vrahoun musí jednat. No tak jestli je Zodiac pořád ještě naživu, tak se nejspíš zvedne z kolečkovýho křesla a vyrazí Wrighta odpravit. Když pominu zápletku, kdy trojice hňupů uplete z hovna bič, je to celý neskutečně nudný, zbytečně ukecaný a místy to nedává ani pořádně smysl. O thrillerové atmosféře se nedá mluvit vůbec, napětí je na bodě nula a pokud čekáte nějaké krvavé hody, tak na ně rovnou zapomeňte. Jo, nějaký cákance tu jsou, ale ty se dají počítat na mililitry. Alespoň že herci ujdou, ale moc jim nepomáhalo, že hráli úplný dementy. 10% ()

Reklama

Reklama