Který je ten pravý?

• Nizozemsko

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2017, 97 min

• Lacike

Taky zvlastny mix dramy, romantiky so stipkou komedie o jednej styridsiatnicke, ktora sa tesne pred roozvodom zapletie s mladikom, ktory sa s dalsimi dvoma kamaratmi snazi presadit u filmu. Linia ohladom filmu mi tam vôbec nesedela a pripadala mi naviac. A ta romanticka linia tiez prilis nefungovala. Reese Witherspoon vyzera v tomto filme dost staro a ten mladik prilis sympaticky nie je. Ani to medzi nimi prilis neiskri. Takze najväcsim plusom bolo, ze tam neboli ziadne trapne sceny, ale vo vysledku to bola velka nuda. 4/10.(5.12.2017)

• Trixinka

Za chvíli zapomenete o čem tento film vlastně byl. Hezké na pohled, ale v podstatě o ničem.(21.1.2018)

• fruitixx

No tyyyy wollle...to je sladke jak cyp..škoda že nic tak sladkeho neexistuje v realitě..(25.1.2018)

• Mark1983

Ani jsem to nedokoukal, ač to bylo tak nudné, že mě to nebavilo ani jako komedie, ani jako drama.(29.1.2018)

Takhle, na tento film jdete uz nejakym typickym ocekavanim - romanticka komedie s Reese - ta ma proste svoje specifika - a tech se mi dostalo. Odchazela jsem z kina spokojena, ubrecena, vysmata a u nekolik scen me az bodlo u srdce (mela jsem pocit ze nekdo odposlouchava nase "babske dychanky"). Nelze cekat zadny moudra, zadne umeni, zadny presah, jen prijemnou zenskou zabavu, kterou ocenite s partou kamaradek a posleze se muzete otevrit nad skenkou prosseca. Brat na tenhle film chlapa je hole silenstvi. Davam 4**** a uz se tesim na dalsi Reese pocin.(27.10.2018)

• bonovox

Reese strieda kvalitné projekty s priemernými a toto je žiaľ druhý prípad. Absolútne nudná záležitosť natočená bez iskry a nápadu.(28.10.2018)

Pravdupovediac vzhladom na slabe hodnotenie filmu na tejto stranke som nemala vysoke ocakavania, chcela som len nejaku oddychovku a zazitok z kina, ale film ma milo prekvapil. Takze ak vahate, mozno vam pomoze aj moj komentar. Bolo to vtipne, miestami som sa dobre pobavila, naozaj taky pohodovy film. Reese bola skvela ako vzdy. Mne sa to naozaj pacilo. Teda, az na ten preklad samotneho nazvu filmu, to sa tam vobec nehodilo. Home Again a hotovo :).(16.9.2017)

Na film jsem musel. Manželka měla narozeniny, tak jsem ji udělal kvůli. Vyložená blbost to nebyla, ale extra zážitek také ne. Trošku nudná komedie s milou, časem opravdu již ošlehanou Whitherspoonovou. Jako rozvedenou jsem ji nějak nepochopil, jak často komunikovala se svým bývalým a očekávala jeho příjezd. Nevadí, možná jsem chvilku zaklimbal. Už se těším, až budu mít narozeniny já, manželce předvedu, na co jít do kina...(25.9.2017)

Příjemná oddechovka, příjemné odpoledne v kině, film splnil relax, který jsem od něj očekávala...na Reese se hezky kouká a na chlapce se taky.(28.9.2017)

Skoda toho taka dobra herecka a tak sa s toho dalo vytazit Sexi 40 bola lepsia malo to byt nieco s nadpriemeru a to sa zial nekona na velku skodu plus rozpacity zaver(1.10.2017)

• Angel99

Ach jo:((, hodně hodně špatné.....naprosto zbytečný film...(2.10.2017)

• PetanBub

Zoufalý scénář a zoufale zahrané... A to mám M. Sheena rád. Velký špatný...(5.10.2017)

• Lasllye

Pohádka. Tři mladí kluci, kteří mají slibně rozjetou kariéru, a zrovna mají zájem o sice dobře vyhlížející čtyřicítku a její dvě děti. Ochotně pomáhají, hlídají a očividně nemají svoje životy... Není to úplně propadák, ale dvakrát to vidět nepotřebuju. A občas byla i sranda(5.10.2017)

Veľmi príjemná romantická komédia, na ktorej som sa dobre pobavila. Reese opäť exceluje, je fakt skvelá.(5.11.2017)

• stellie

Veľmi predvídateľné, už v štvrtine filmu človek vie, ako to celé skončí. Neprekvapí, neurazí, bohužiaľ moc ani nepobaví. 2* za herecké obsadenie.(6.1.2018)

60 %(18.1.2018)

• bosso

Naivna hlupost,ktorej mozu uverit snad iba deti z pomocnej skoly. Aky sme my amici neuveritelne dobrosrdecni a ustretovi,kohokolvek si ubytujeme v dome,ale pritom nevahame vyvrazdovat narody po celom svete a potom sa dojimavo objimat a prezivat skolske besiedky.(29.1.2018)

Zápletka výborná a neotřelá,děj ovšem klasicky romantický.Ale dalo se.(4.2.2018)

• stret

Slečinka si vytiahla zo zadnice scenár a zahrala sa na režisérku. Celkom zbytočný film, nerealistický, nekomediálny, nedramatický a neromantický film, ktorý sa dal pozerať len s častým posúvaním vpred. A tá Whiterspoonová, to už je taká bečka.(23.2.2018)

Taková ta klasická záležitost na nedělní odpoledne. Občas to prostě stačí.(28.2.2018)

• skipik12

Strašná stupidní sračka, která vlastně nemá ani hlavu ani patu a neni tam ani nic vtipného Jako a scenář- tak oni se seznáměj na kalbě, kde lejou první ligu, vymetaj byry a kluby, a aby vznikl pribeh tak maminka prohlasi ze jsou svorc a ze u nich musi zustat- konec,jako...(8.7.2018)