Který je ten pravý?

Ktorý je ten pravý?

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2017, 97 min

• Lacike

Taky zvlastny mix dramy, romantiky so stipkou komedie o jednej styridsiatnicke, ktora sa tesne pred roozvodom zapletie s mladikom, ktory sa s dalsimi dvoma kamaratmi snazi presadit u filmu. Linia ohladom filmu mi tam vôbec nesedela a pripadala mi naviac. A ta romanticka linia tiez prilis nefungovala. Reese Witherspoon vyzera v tomto filme dost staro a ten mladik prilis sympaticky nie je. Ani to medzi nimi prilis neiskri. Takze najväcsim plusom bolo, ze tam neboli ziadne trapne sceny, ale vo vysledku to bola velka nuda. 4/10.(5.12.2017)

Veľmi príjemná romantická komédia, na ktorej som sa dobre pobavila. Reese opäť exceluje, je fakt skvelá.(5.11.2017)

• stellie

Veľmi predvídateľné, už v štvrtine filmu človek vie, ako to celé skončí. Neprekvapí, neurazí, bohužiaľ moc ani nepobaví. 2* za herecké obsadenie.(6.1.2018)

60 %(18.1.2018)

• Juto

Film je proste o ničom ,scenár je plytký a nemá čo divákovi ponúknuť je to veľká nuda bez žiadneho prekvapenia. Ako keby zhasla hviezda kariéra Reese Witherspoon. A to je škoda lebo je talentovaná ,veď má aj oskara .(25.1.2018)

• bosso

Naivna hlupost,ktorej mozu uverit snad iba deti z pomocnej skoly. Aky sme my amici neuveritelne dobrosrdecni a ustretovi,kohokolvek si ubytujeme v dome,ale pritom nevahame vyvrazdovat narody po celom svete a potom sa dojimavo objimat a prezivat skolske besiedky.(29.1.2018)

Zápletka výborná a neotřelá,děj ovšem klasicky romantický.Ale dalo se.(4.2.2018)

• stret

Slečinka si vytiahla zo zadnice scenár a zahrala sa na režisérku. Celkom zbytočný film, nerealistický, nekomediálny, nedramatický a neromantický film, ktorý sa dal pozerať len s častým posúvaním vpred. A tá Whiterspoonová, to už je taká bečka.(23.2.2018)

Taková ta klasická záležitost na nedělní odpoledne. Občas to prostě stačí.(28.2.2018)

• knww

No, takhle nudný a trapný film jsem dlouhou dobu neviděl. Kam se hrabou kanadské a německé filmy podobného žánru. Příběh tam skoro žádný není a to nemluvím o konci. To jsem se ještě držel, že jsem to neoznačil za odpad!(28.7.2018)

1 2 3 4 5 6 následující >>