Ssam maiwei (TV seriál)

(neoficiální název)

Fight for My Way

(neoficiální název)

Romantický / Komedie / Drama

Jižní Korea, 2017, 16 h 9 min (Minutáž: 58–63 min)

• Meeryan

Bojové scény mě moc bavily, škoda, že jich bylo strašně málo. Je vidět, že seriál je nízkonákladový... Park Seo Joon jako bojovník byl perfektní... jen WTF, když dočasně ohluchl, nevím co tím scenárista chtěli vyjádřit - když někdo ohluchne tak svět naprosto zmizí, jo? Ji Won tu byla trošku trapná...další postavy nebudu vůbec komentovat.... Nejlepší role Ji Won byla v Descendants of the Sun...(13.3.2018)

Fight for My Way bola pre mňa osobne príjemná oddychovka. Je to v zásade jednoduchý príbeh o mladých ľuďoch, ktorí sa snažia nájsť si svoje miesto na svete a splniť niektoré sny, pričom nájdu aj jeden druhého. Na ústrednú dvojicu sa mi dobre pozeralo. Kim Ji-Won sa mi veľmi páčila v Descendants of the Sun, preto som rada, že som ju pomerne skoro mala možnosť uvidieť znovu. Seriál som však začala pozerať hlavne kvôli Park Seo-Joonovi, ktorý ma takisto nesklamal. Rovnako ma bavila aj línia vzťahu hlavných vedľajších postáv, ak nie dokonca viac.(14.7.2017)

Nemohl jsem se odtrhnout od sledování. Tak moc mě to bavilo. Škoda, že nebylo víc MMA zápasů.(20.5.2018)

• - Zkraje byla oslovena jihokorejské herečka Woo-hee Cheon, aby ztvárnila hlavní ženskou roli. Nestalo se tak ale, protože herečka nabídku neshledala dostatečně lákavou, a tak ji posléze odmítla. V roli seriálové Ae-ra Choi se tak objevila mladá jihokorejská herečka Ji-won Kim. (Conspi)