Sarah (Caroline Tudor) už niekoľko rokov chodí s Ryanom (Brad Schmidt) a práve teraz možno nastal ten správny čas posunúť ich vzťah na vyššiu kvalitatívnu úroveň a predstaviť Ryana rodičom. A tak sa počas vianočných sviatkov vyberú spolu do zasneženého mestečka v blízkosti jazera Alice, kde rodina vlastní chatku. Cieľom je vymeniť si darčeky, trochu sa porozprávať a snáď aj zblížiť. Avšak čoskoro po príchode začne byť všetkým zúčastneným zrejmé, že v okolí ich chaty sa ktosi pohybuje. Čo je oveľa horšie, nie je ani zďaleka priateľský naladený... (beso74)

Aceboris odpad!

Vobec neviem co mam napisat. Nezazivne , nudne. Kecanie v obchode, kecanie na chate, kecanie mimo chatu. Ziadost o ruku a opat kecanie. Ukazanie prstena rodicom opat kecanie, ukazanie prstena kamosom medzi dverami opat kecanie. Po 33 minutach filmu prva lakacka v kupelni o vlastny odraz v okne. Aspon postavicku bez uteraku mohla ukazat.. Po 46 minutach klopanie na dvere uprostred noci. A potom zrazu konecne nejaka akcia, ale tu som sa musel pousmiat Mike Mayers v krivej maske v akcii. Jednym slovom strasne to telenovela je akcnejsia a hororovejsie.. ()

George Stobbart

Nezáživný, rodinný home invasion, s otravnými postavami, vo vyčerpávajúcom spracovaní. Pekný dôkaz filmárskeho anti-talentu a taká malá, zimná, takmer nepozerateľná variácia na "You're Next" a pod. ()

SeBig odpad!

Tento počin má hodinu a dvacet minut prosím. Hodinu čumim na tupý idioty, co nemají vůbec nic co do sebe, maximálně zas tak sex v chatě, pak nějakej stalking a najednou dvacet minut před koncem nějaký drsný loupežníci.. no to se zase povedlo. ()