Hampstead

Trailer 3

Dej filmu je zasadený do luxusnej časti Londýna, na Hampstead Heat, kde uprostred miestneho lesíka žije v chatrči Donald Horner (Brendan Gleeson) a to celkom nezávisle na zdrojoch konzumnej spoločnosti. Pestuje si svoju zeleninu a ovocie v záhradke, ktorú vytvoril okolo chatrče a ryby loví v nedalekom jazere, kde sa chodí i kúpať. Ľudia z okolia však nemajú radi podobný spôsob života a preto sa snažia Donalda súdnou cestou z miesta vyhostiť. A práve v tomto vydedencovi nájde lásku americká vdova Emily Walters (Diane Keaton), ktorá nemá už čo hodnotné ponúknuť, je bez akejkoľvek zručnosti, finančne na dne, hoc sama žije v luxusnom apartmáne pre milionárov. (sochoking)

Trailer 3

Vxxx

Nudná romantická podívaná, která ale neurazí. Herci jsou sympatičtí ale nemají mezi sebou ani malinkou jiskru. Konec předvídatelný, jak už to u těchto filmů bývá. 3* ()

sochoking

Spočiatku ma film odradil od pozerania (aj som ho naozaj vypol) hned' úvodnou melodiou, akoby šlo o romantickú komédiu. Ale to je naozaj len ten začiatok. Je to dráma s veselým nádychom, alebo "lajtová" komédia s dramatickým. Brendan Gleeson žije nezávislo na konzume spoločnosti. Má uprostred lesa- v zámožnej štvrti Londýna na Hampstead Heat , postavenú chatrč a záhradku, kde si pestuje suroviny, na ktorých v pohode prežíva. Dokonca si generuje i vlastnú elektrinu. Kúpe sa v jazere, ktoré má hned' za rohom a každého má vpaži. Nechce byť nikým povšimnutý avšak úrady ho o to všetko chcú pripraviť. A Diane Keaton sa mu bude snažiť pomôcť pričom sama nemá všetko po smrti svojho muža odšéfované napohodu. Mno...v živote je to úplne všetko inak a minimálne desať krát komplikovanejšie, ale tento film vám to podá tak, že si problémy svojho sveta ani nevšimnete a naopak, výborne sa u neho uvoľníte, oddýchnete a zabavíte. 75% ()

kaylin

Ona je to vlastně celkem obyčejná romance, ale díky tomu, že jsou zde tak dobří herci, chcete ji s nimi prožít, navíc je fajn vidět, že se romance nevyhýbá vlastně žádnému věku. Průběh je ale celkem očekávaný a moc to nepřekvapí, a to ani v závěru, kde všechno dopadne tak dobře, jak by mělo. Škoda. ()