Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Agent Turner je donucen doktorem Campbellem předat mu všechny zatčené mutanty a to včetně Andyho a Lauren. Doktor je hodlá přeměnit ve svých laboratořích na zbraně proti dalším mutantům. V útočišti se dohadují, jak je vysvobodí. Reed s Kate tajně uskuteční svůj vlastní plán... (TV Prima)

Recenze (2)

Mistr119 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tenhle díl měl všechno!! :)) Morální rozhodnutí, nutnost mít po svém boku "ženský" úhel pohledu (schopnost soucitu) a v neposlední řadě také překvapivý závěr, který láká ke shlédnutí dalšího dílu! :) ()

Reklama

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • Ve scéně v laboratoři zmíní Dr. Campbell (Garret Dillahunt) že stěny místnosti, ve které jsou zavřeni Andy (Percy Hynes White) a Lauren (Natalie Alyn Lind), jsou z adamantia. Adamantium je nejtvrdší kov v celém marvelovském multiverzu a je prakticky nezničitelné. Adamantiem je např. vyztužena Wolverinova kostra či vyrobena Gambitova hůl. (NiWi)
  • Dr. Campbell (Garret Dillahunt) zmíní, že adamantium našli v jednom vojenském zařízení v Britské Kolumbii. Pravděpodobně se jedná o zařízení, ve kterém bylo adamantium aplikováno Wolverinovi. (NiWi)

Reklama

Reklama