poster

Deadpool: No Good Deed

Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi

USA, 2017, 4 min

Režie:

David Leitch

Scénář:

Rhett Reese
 • Psychor
  odpad!

  Kdo masochisticky touží po názorné ukázce jalovosti marvelovských scénáristů, nechť se uspokojí u této čtyřminutové marnosti. Hlavní postava se chová jako naprostý trotl. V tašce má ukryté dva meče, které může využít k likvidaci útočníka, jenže místo toho se běží zcela idiotsky převléknout do telefonní budky. Jestli má být Deadpool: No Good Deed pozvánkou na plánovaný celovečerní film, tak doporučuji případnou csfd.cz projekci uskutečnit přímo v areálu pražských Bohnic. Na základě zdejšího pětihvězdičkového slintání je evidentní, že velká část uživatelů sídlí v některém z tamních klecových lůžek.(13.5.2017)

 • joker.george
  ****

  I na ploše pár minut se objeví kupa nápadů, odkazů a humoru, kterým se podaří vyvolat natěšenost. Je vidět, že se pokračování bát nemusíme, jen by asi byla chyba čekat něco revolučního či dosud neviděného. Mně bude stačit, když Deadpool zůstane sám sebou a nepromění se ve vlastní křečovitou karikatury. A zatím nemám sebemenší důvod si myslet, že se to stane.(19.7.2017)

 • C0r0ner
  ****

  Na film to fakt nemá, ale pořád je to skvělá zábava zhuštěná do pouhých čtyř minut. Deadpool v podaní Ryana Reynoldse je jedna z nejlepších filmových postav vůbec a podle mě je nutné z ní vytěžit maximum, dokud je něčemu takovému doba nakloněná. Samozřejmě nemůže chybět Stan Lee, který je i brzy před stovkou stále skvělý. 80%(1.10.2017)

 • B!shop
  ***

  Nechapu, proc tu tohle vubec je, za chvili se tu budou komentovat i trailery? Kdyz jsem tenhle "film" videl prvne, za nic jinyho, nez na 4 minuty natazenej trailer slozenej vicemene ze dvou scen jsem ho ani nepovazoval. Jako parodie na Supermanovo prevlikani sice vtipny, ale minuta by bohate stacila.(30.10.2017)

 • korbitch22
  **

  Nerad bych souhlasil s kreténem Psychorem, ale tohle prostě není vtipné. Asi stárnu, ale věci které by mě dřív bavily mě teď spíš otravují. Deadpool se sice povedl a v kině sme se dost nasmáli, ale po určitém čase šel ten hype neskutečně dolu a když jsem se na to nedávno teprve po druhé v životě koukal doma, zjistil jsem, že je to jen obyčejný akční film s pár vtipnými hláškami a že to čiré nadšení v kině bylo mohutně podpořené chechtajícím se pubertálním publikem. Tahle krátkometrážní upoutávka na dvojku je vyložená ubohost bez sebemenšího náznaku vtipu. Mám rád drsný a černý humor, ale tohle je spíš smutné, ubohé, patetické...jen čekám kdy si Reynolds osedlá nějakého vozíčkáře a udělá si živý štít ze slepého dítěte. Ryane, děláš to blbě.(2.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace