Deadpool: No Good Deed

Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi

USA, 2017, 4 min

David Leitch

Rhett Reese

Na film to fakt nemá, ale pořád je to skvělá zábava zhuštěná do pouhých čtyř minut. Deadpool v podaní Ryana Reynoldse je jedna z nejlepších filmových postav vůbec a podle mě je nutné z ní vytěžit maximum, dokud je něčemu takovému doba nakloněná. Samozřejmě nemůže chybět Stan Lee, který je i brzy před stovkou stále skvělý. 80%(1.10.2017)

Na úvod zcela klidně musím říct, že když se tohle zjevilo, neviděl jsem v tom nic převratného a hlavně jsem nebyl jeden z těch, co si uprdli do plenek, ale jako kraťas, se spoustou skvělých odkazů, je to přiměřeně dobře udělané a cynicky zábavné. Já myslím, že ačkoli to není perfektní, účel to splnilo na jedničku.(13.12.2017)

• Trevor

Tak na čsfd stačí na 75% to, že sa marvelovský hrdina 90 sekúnd prezlieka v telefónnej búdke. A samozrejme, mŕtvy BIELY dôchodca, veď sme Marvel, nie sme rasisti...Nuž, jedna hviezdička za hudbu a utekajúceho Deadpoola medzi lietajúcimi novinami....Nie tak dávno som napísal do komentára, že na 90% bude stačiť natočiť prdnutie z postavičiek z Marvel komiksov.Uvidíme ktorý režisérsky gigant sa na to podujme.(4.4.2018)

I na ploše pár minut se objeví kupa nápadů, odkazů a humoru, kterým se podaří vyvolat nadšenost. Je vidět, že se pokračování bát nemusíme, jen by asi byla chyba čekat něco revolučního či dosud neviděného. Mně bude stačit, když Deadpool zůstane sám sebou a nepromění se ve vlastní křečovitou karikatury. Ale zatím nemám sebemenší důvod si myslet, že se to stane.(19.7.2017)

První Deadpool byla pecka, dvojka bude snad také kvalitní, ovšem jisté obavy vzbuzuje výměna režiséra. Uklidnit nás měl tento kraťas, který dokazuje, že ačkoliv bude režijní vedení pokračování vizuálně trošku jiné, samotná podstata hlavní postavy by měla zůstat zachována, tudíž spíše než jako samostatný kousek slouží No Good Deed jako nadějný příslib do budoucna.(4.3.2018)