Natalie (Rebel Wilson) je newyorská architektka, která se velice snaží, aby si jí v práci všimli. Je však větší pravděpodobnost, že ji její kolegové požádají, aby jim donesla kafe nebo koblihu. O tom, že by mohla navrhnout nový městský mrakodrap, si může nechat jen zdát. A co je nejhorší, Natalie je celoživotní cynik, zejména pokud jde o lásku. Když se ji však v metru pokusí zloděj okrást o kabelku, udeří se do hlavy a zůstane v bezvědomí. Po probuzení zjišťuje, že její život se náhle proměnil v její nejhorší noční můru - romantickou komedii. A právě Natalie je její hlavní hvězda. (JustMeeKatie)

Arsenal83

Opäť trápny odkaz pre veleryby, že aj oni majú právo na lásku, že ich niekto naozaj chce, že nevzrušujú len hnusného úchyla, čo mu pri závane hambáča, hranoliek a oleja hneď stojí jak rampa. U prasnice Rebel Wilson sme zvyknutí na minimálnu dávku vtipu a maximálnu trápnosti. Už by jej konečne mohli zvýšiť odvody do zdravotnej poisťovne. Film vhodný pre divákov nad 160 kg. ()

T2

Rozpočet $31miliónovTržby USA $48,791,187Tržby Celosvetovo $48,791,187Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Ako taký úlet fajn, vie si to nájsť tie správne romantické polohy, dosť tomu pomôžu aj chytľavé pesničky. Určite som sa pobavil, na americkú komédiu som čakal ale väčšiu hrôzu ale Rebel Wilson je proste živel, ktorý dokáže svojou nabubralosťou strhnúť. /60%/ ()

Bozvav

Docela vtipná, byť děsně klišoidní romanťárna, co si děla srandu sama ze sebe. Herci v pohodě, vtipné a svižné. Lehce nadhodnocuji, neb jsem zrovna na něco takového měla náladu, takže mi to sedlo. A navíc narozdíl od spousty podobných počinů v tohle žánru se nejednalo o křečovitou a vrzající slaďárnu. Za mne 75%. ()

Streeper

Potřebovala jsem oddechovou komedii, u které se pobavím a nemusím u toho přemýšlet. Tohle je přesně ono. Vzhledem k tomu, že nejsem žádný hubeňour, tak jsem ráda za herečky jako je Rebel Wilson, která ukazuje, že i holka krev a mlíko může mít svůj vlastní romantický příběh. Je to jednoduchý příběh, který jsme viděli už několikrát, ale námět je zajímavý a originální za což dávám palec nahoru. ()

silentname

"Isn´t It Romantic" ma nakoniec celkom príjemne prekvapilo. S manželkou sme si to väčšinu času poriadne odrehotali a bavili sme sa. Neviem či už niečo takéto nebolo v minulosti spracované. Možno to tak je, no osobne poviem, že ma bavia filmy, ktoré si dokážu robiť správnym spôsobom srandu z niečoho. A aj keď je celý film postavený na jednom fóre, tak ten fór funguje, lebo s ním vedia priniesť pár kreatívnych momentiek. A trošku to vie búrať štvrtú stenu. Rebel Wilson nebola nikdy moja obľúbenkyňa, no v tomto filme to celkom pohodovo dala a nemal som s ňou žiadny vážny problém. Adam Devine je tiež v pohode. Celkovo som mal pocit, že herecké výkony boli viac menej okey. Nikto ma tam nijako výrazne nedráždil. Občas som mal pocit, že niektoré veci išli trošku stupídnou cestou, no nikdy som nemal z filmu dojem, že by bol hlúpy a robil hlupákov zo svojich divákov. Aj keď sa tam dejú stupídne momentky, tak v rámci humoru fungujú. Osobne najlepší moment je pre mňa keď chce Natalie zavolať Blakovi použitím číslo z lupienkov ruží. A ako ich hodí do vzduchu tak sa na zemi poskladajú do správneho čísla. Je to tak komické, že som nemohol. Ak sa vám páči nápad filmu, tak si to čeknite. Mňa to celkom pobavilo. A to som nečakal nič svetoborné. Ale fungovalo to dobre. Je to fajná satira a nebránil by som si to niekedy aj pozrieť znovu. Hodnotenie: B+ ()

• Jedná se o první hlavní roli Rebel Wilson (Natalie) a také první snímek, který produkovala. (hansel97)
  • Celosvětová preiméra proběhla 11. února 2019 v Los Angeles. (ČSFD)
  • Režisér Todd Strauss- Schulson viděl během 2 týdnů přes 90 romantických komedií, aby si v nich poznamenal vizuální a narativní podobnosti. Těmi dle něj jsou New York City, Starbucks kavárny, líbání v dešti, vitrážová okna a bublinkové koupele. (hansel97)