No není to romantika?

• Austrálie

Komedie

USA, 2019, 88 min

• Malarkey

Tak nějak si říkám, že tahle komedie mohla být vstupenkou do světa amerických komedií pro Rebel Wilson. Jenže to nebylo vůbec vtipné. Jak kdyby tvůrci úplně zapomněli vtip a nabízeli tu scény bez duše.(3.6.2019)

Rozpočet $31miliónovTržby USA $48,791,187Tržby Celosvetovo $48,791,187Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Ako taký úlet fajn, vie si to nájsť tie správne romantické polohy, dosť tomu pomôžu aj chytľavé pesničky. Určite som sa pobavil, na americkú komédiu som čakal ale väčšiu hrôzu ale Rebel Wilson je proste živel, ktorý dokáže svojou nabubralosťou strhnúť. /60%/(10.6.2019)

Skvělá komedie, dobré herecké obsazení a po těch sračkách hororech mi u té romantiky ukápla i slza. 😍😍😍😍(12.3.2019)

6/10. Překvapivě dobře fungující zrcadlo na slaďárny, které se nebojí střílet do vlastních řad. Všichni si uvědomují, co točí - takže atmosféra je uvolněná a parodické fóry umí na necelou hoďku a půl pobavit, Pohodová věc na odpolední chillování. A to jsem si myslel, že budu trpět. Více: https://www.youtube.com/watch?v=OuH-RXja2FY(18.8.2019)

Celkem originálně pojatá romantická komedie, kde hlavní hrdinka skončí ve světě romantických filmů a jede po ní Liam Hemsworth, který by v reálném světě o Rebel Wilson ani okem nezavadil. Wilsonová hraje celkem ok a jako hollywoodská boubelka svou roli plní v pořádku, pár hlášek pobaví a celkově je to fajn oddychovka, která v poslední třetině lehce ubírá z plynu. Lepší průměr. 60%(12.3.2019)

Hraje si to na parodii romantických komedií, vpravdě to je ovšem typická rom-com, bohužel s nesympatickou hlavní hrdinkou (ale dá se snést) a vyloženě zoufalým Liamem Hemsworthem, u něhož bylo překvapení, že je čím dál tím více podobný svému slavnějšímu bratrovi. Jelikož je těchhle filmů stále nedostatek a jenom ubývají (minimálně v kinech), mohu vlastně hladovějícím po infantilním patosu vřele doporučit. PS : Samozřejmě nesmí chybět Adam Devine, ten je prostě všude. ... 5/10(7.4.2019)

• Xmilden

Slabý slabý a zase slabý. Čekal jsem nějakou komediálně romantickou šlehu, když jsem se dozvěděl že Rebel Wilson má balit bráchu od Thora. Místo toho jsem dostal něco docela jiného. Rebel Wilson by neměla dostávat hlavní role. Tohle byl castingový úlet a film nezachrání ani osmdesátkové popové hity. 30%(4.5.2019)

Přesně ten tip pohodové komedie, na kterou si po týdnu skoro nevzpomenete, ale při sledování parádně baví takovou tou optimistickou, pozitivní náladou.(5.10.2019)

Rebel Wilson je super komička, len žiaľ v poslednom čase som, čo sa týka jej vtipov o nízkom sebavedomí a o pár kilách naviac, trochu prejedený. Našťastie tu ide o dobre vymyslený scenár, ktorý si pomerne často a trefne dokáže vystreliť z klišoidných, sto ráz otrepaných a trápnych romantických komédií. A niekedy si dokonca vystrelí aj sám zo seba. Priemer. 60/100(6.4.2019)

Já teda romantické komedie moc nemusím, ale Rebel Wilson je skvělá a vždycky mě pobaví.(30.3.2019)

• eLeR

Strašná nuda, a pritom celkom zaujímavý nápad. Ani ten záverečný tanček to nezachránil. Rebel ma v Ladíme! fakt bavila, lenže od vtedy je to stále o tom istom. Mám pocit, že ona vlastne nehrá, ona je len sama sebou.(18.6.2019)

Dobrej nápad, ze kterého šlo ale vytěžit o mnoho víc. Hodně tomu škodí nepovedenýcasting Adama Devinea do stěžejní mužské role. Naopak "Fat Amy" je sázka na jistotu.(14.4.2019)

Děláte si srandu z romantických filmů tím, že ….. natočíte v podstatě romantický film. Ale, hlavní hrdinka je správně oprsklá, její kritika romantických slaďáren přesná, dobře odpozorované scény a vtipy vydařené. Děj je sice jednoduchý a předvídatelný, ale pointa, koho by měl člověk především milovat, je fajn a já bych se pod ni podepsala. SHRNUTÍ: Když se vážně chcete probudit z romantického snu.(26.5.2020)

Isn't It Romantic osloví zejména díky originálnímu námětu, který si dělá srandu z romantických klišé všeho druhu, což se filmu místy celkem dobře daří, občas lehce pokulhává. Rebel Wilson se skvěla hodila do hlavní role ženy, která nevěří na šablonovité příběhy z červené knihovny. Vedle ní mě nejvíce oslovil Brandon Scott Jones ve vedlejší roli Donnyho, který pro změnu parodoval stereotypy o gayích. Nicméně se nemohu zbavit pocitu, že se ze samotného nápadu dalo vytřískat o něco víc. Avšak jako komedie na jedno zhlédnutí film bohatě vystačí a vedle toho nabízí slušný soundtrack se známými songy.(13.3.2019)

• Jenda

Hezké, i když ne uplně originální téma. Film jako takový postupem času ztrácí dech a já uberu ještě hvězdu za to závěrečné šílené post-synchro muzikální číslo, které většinou na konci laciných komedií podobné kvality.(29.6.2020)

"Isn´t It Romantic" ma nakoniec celkom príjemne prekvapilo. S manželkou sme si to väčšinu času poriadne odrehotali a bavili sme sa. Neviem či už niečo takéto nebolo v minulosti spracované. Možno to tak je, no osobne poviem, že ma bavia filmy, ktoré si dokážu robiť správnym spôsobom srandu z niečoho. A aj keď je celý film postavený na jednom fóre, tak ten fór funguje, lebo s ním vedia priniesť pár kreatívnych momentiek. A trošku to vie búrať štvrtú stenu. Rebel Wilson nebola nikdy moja obľúbenkyňa, no v tomto filme to celkom pohodovo dala a nemal som s ňou žiadny vážny problém. Adam Devine je tiež v pohode. Celkovo som mal pocit, že herecké výkony boli viac menej okey. Nikto ma tam nijako výrazne nedráždil. Občas som mal pocit, že niektoré veci išli trošku stupídnou cestou, no nikdy som nemal z filmu dojem, že by bol hlúpy a robil hlupákov zo svojich divákov. Aj keď sa tam dejú stupídne momentky, tak v rámci humoru fungujú. Osobne najlepší moment je pre mňa keď chce Natalie zavolať Blakovi použitím číslo z lupienkov ruží. A ako ich hodí do vzduchu tak sa na zemi poskladajú do správneho čísla. Je to tak komické, že som nemohol. Ak sa vám páči nápad filmu, tak si to čeknite. Mňa to celkom pobavilo. A to som nečakal nič svetoborné. Ale fungovalo to dobre. Je to fajná satira a nebránil by som si to niekedy aj pozrieť znovu. Hodnotenie: B+(2.3.2019)

• Marze

Hrdinka má neposlušného ošklivého psa a práci architektky, kde funguje spíš jako sekretářka. Je cynická, ale má smysl pro humor.Její matka jí řekla: „Ženu jako jsme my si někdo vezme leda aby získal vízum.“ Film je parodie na klišé romantických komedií. Humor je postaven na tom, že hrdinka komentuje dění okolo sebe.Chlapy se zde zdají divačkám jistě sympatičtí. Ve filmu vidíme směs romantických komedií - nenáročnou zábavu, lásku, nadsázku, překvápko, polonahého šarméra vycházejícího ze sprchy.(12.4.2019)

Rozbor kýčovitosti romcom docela dobrý. Rebel je výborná, mám tu holku rád. Naopak Hemsworth naprosto tragický. V jeho neprospěch pak ještě působí můj pocit, že to nebyl parodický záměr filmu. Ke konci už to ale samo dost čpí. 2.5*(4.6.2020)

• ConanVJ

Toto je film, který mě hodně nudil a hlavní role fakt štvala. 5%(15.9.2019)

Zábavná ptákovina. Možná i originální, možná se to jen vymlouvá. Ono je těžké natočit romantickou komedii bez nějakých cliché, tak možná si jen tvrci řekli "Dáme tam cliche všechny a bude to jakože schválně". Nicméně se jim to povedlo, herecké obsazení super a podívaná to byla zábavná. A hlavně... Fat Amy & Bumper zase spolu :) 3*(1.3.2019)

<< předchozí 1 2 3 4 5