Komentáře uživatelů k sérii (11)

7/10. Konečně konkurence pro Marvel seriály z Netflixu! Hlavní zápletka sice trpí neoriginalitou, ale to vynahrazují jednotlivé vedlejší linky a příběhy, které upoutají na první dobrou (Hawk a Dove pecka!). Suprácké tření je správně namíchané, Robin je poměrně stylař a fakt mě zajímá, co pro nás tvůrci chystají do příště! Našlápnuto je dobře, neboť poslední epizoda řádně potěšila! Více: https://www.youtube.com/watch?v=VShzXKICHsY(15.4.2019)

Obsahuje spoilery: "Bral úplatky? Slyšela jsem, že většina v Gothamu bere." - "On ne. Pro mnoho lidí byl hrdinou. I pro mě. Prostě týpek, co všechno řešil pěstmi. Obdivoval jsem jeho činy. I jeho snahy. Ale pak jsem musel odejít." - "Proč?" - "Sám jsem se jím stával." Totální čokoládová drsňačka s červenými vlasy a ohnivými gesty, která je úchylná na fialovou. Mladý stydlín se zelenými vlasy, který se mění v tygra. Blonďatá sexbomba bojovnice která je celá Khaleesi. Zázračný chlapec, který hledá své místo v životě. To je jen část z mnoha postav, jejichž propletenec vztahů a osudů sledujeme. "Nebuď Batmanem ani Robinem. Buď něčím jiným. Někým jiným." Středobod všeho je Robin. Temnému rytíři je věnována poslední epizoda, kde mu hrábne a začne vraždit. Akční scény jsou v pohodě a někdy až Rkové. Herci jsou jako z modelingové agentury. Soundtrack tvoří staré fláky jako Sunny od Boney M či Thunderstruck od AC/DC. Co se týká příběhu, kde se vyskytuje zlá organizace. No, viděl jsem Heroes. Tyhle 2 seriály mají stejný styl. Pokud bych měl seriál k něčemu přirovnat, pak jedině k Heroes. Jsem velký fanda DCEU, takže jsem si tohle slušně užil. - 80%.(1.1.2019)

Od infantilnosti až po velice propracované a inteligentní pasáže. Scénář je na tom podobně, režie a hercké výkony jakbysmet. Jediné co drží kvalitu od prvniho dílu, je hudba. Hodnotím relativně vysoko 4* ale hlavně díky několika povedeným dílům v druhé polovine této sezóny. Za mě 70%(19.1.2019)

Není to úplně bez chybičky (představitelka Rachel leze na nervy, v dialozích je občas tupé vytloukání slámy a poslení díl série je spíše zklamání), ale nakonec je výsledek silně nad očekávání, fakt příjemné překvapení. Skvělý Grayson, temnota, akční scény v eRkovém duchu...Uvidíme, jak v dalších řadách, trochu se bojím, že to mohlo DC nechat ještě trochu déle v komornějším duchu, což trochu narušuje potitulkovka finální epizody.(27.12.2018)

Rádoby temný, ale pod tou hranou temnotou vlastně dost prázdný a natahovaný seriál. Moc tomu nepřidávají ani levné speciální efekty a odfláknutá choreografie soubojů, v níž rychlé střihy zakrývají (nedostatečně), že to herci vlastně moc neumí. Svoje záblesky kvality to má, ale není jich dost na lepší hodnocení.(6.4.2019)

Trailery vypadaly strašně a pilotní díl mne rovněž nikterak neoslnil, přesto jsem však "Titánům" nakonec dal šanci a rozhodně toho nelituji! Příběh je hutný, postavy zajímavé a herci výborní. Akční scény jsou skvěle natočené a sestříhané, potěší přítomnost krve a ani CGI není tak hrozné, jak mnozí říkali... Rovněž potěší i odkazy na slavné hrdiny ze stáje DC... Největším záporem je asi scénář, který není nikterak propracovaný (obzváště v desáté epizodě mi dialogy trhaly uši), ale to je asi ta nejmenší chybička, jelikož se pořád něco děje a hlavní představitelé to celé utáhnou svým charismatem. Rozhodně lepší než "Arrowverse" či "Gotham" a jejich X postav a různých dějových odboček. Klobouk dolů!(25.12.2018)

Titans jsou pro mě velmi příjemným překvapením letošního komiksového roku. Tvůrci dokázali pojmout komiksovou látku velmi dobře a skvěle ji zasadit do reálného světa, kde je vše uvěřitelné i přes komiksové elementy. Akce je velice slušná, přes spoustu postav se dějové linky mezi sebou tolik nebijí a naopak je radost se dívat na nové a nové komiksové postavy, které se objeví. Seriál rozhodně není bez chyb, obsahuje scenáristické kličky, vyplňující dialogy a především ve druhé části se to důležité opravdu hodně odsouvá na později. Finále je pak poznamenáno absencí výrazného záporáka a viditelnou změnou plánů na poslední chvíli. Celkově však můžu seriál doporučit, a i když je dělán především pro komiksové fanoušky, kteří si spoustu odkazů, easter eggů a nových postav užijí, jde o realistickou podívanou, která dle mého dokáže docela slušně nahradit zrušené marvelovky na Netflixu.(23.12.2018)

• SpaceOdyseus

Tak tohle se skutecne nepovedlo. Nudny, debilne napsany s neskutecnymi dialogy absolutne nezajimavymi postavami a stejne to cele pusobi jako reklama na dalsi serialy. Diky, ne.(3.1.2019)

Jako až na opravdu slabší díly někde v polovině série, na nedotažené finále a na ne úplně kvalitní vizuální efekty se Titans opravdu povedli. Hned od začátku vás tento seroš od DC překvapuje svým velice temným pojetím doplněným o brutální akci, která když je jen "tělo na tělo", tak patří mezi nejzáživnější v oboru. I ty postavy se celkem povedli, když nebudu brát v potaz jejich představitele, kteří toho před Titans moc odehráno neměli a tudíž nepředvádí zrovna nejpřesvědčivější výkony. No a ještě zmíním příběh, který se sice během těch zmíněných prostředních epizod nikam nedostával, ale mimo ně působil jako velice solidní úvod do životů této neobyčejné party a hlavně ke konci byl alespoň z mého pohledu i strhující a tudíž se nemohu dočkat druhé série. 75%(17.1.2019)

Od titans jsem moc nečekal, ale nakonec jsem opravdu rád, že jsem prvotní počin nové streamovací služby DC viděl. Nejvíce mě uhranul začátek seriálu, kdy pro mě nečekaně temný seriál, zejména v prvních dílech skvěle vykreslil hlavní postavy a přidal k tomu i výbornou realistickou akci. Konkrétně akce k mému naprostému nepochopení byla v dalším průběhu seriálu, díl od dílu horší a kvůli špatným vizuálním efektům, jsem málem mlátil hlavou o zeď. Ale to platilo bohužel i pro příběh, kdy zhruba od pátého dílu, byly díly horší a horší a konkrétně sedmý díl odehrávající se ve výzkumném domě (nebo co to vlastně bylo) byl vyloženě špatný. Ale po něm seriál zase trochu ožil a závěr byl sice zvláštní, ale dorovnával svou kvalitou první díly. Co se týče hlavních postav, tak ty byly vykresleny opravdu dobře a téměř neznámé herce jsem si brzy oblíbil a našel si k jejich postavám cestu. Líbilo se mi i to, že se tvůrci nebáli experimentovat a klidně celý díl věnovali pouze jedné postavě a rozjetý příběh zcela upozadili, což sice ne vždy neslo ovoce, ale alespoň seriál nabídl originálněji uspořádáný příběh a způsob prohlubování citů k postavám. No a jako zhodnocení řeknu, že Titans je milé překvapení, které má sice spoustu much, ale celkově funguje dobře a už se opravdu těším na blížící se druhou sérii, ale i další seriály od studia DC, které se třeba v podobě Doom Patrol nezadržitelně blíží. 75%(15.2.2019)

Komiksový seriál ktorý ma nebavil? Aj takéto prekvapenia sú. Zaujimavá oldies hudba tu bola plusom ale tak béčkový scenár som ešte u žiadneho seriálu na platforme netflix nevidel. Prvá séria to ma za tri. Ja už teraz viem že sa do tej nasledujúcej vrhať v blízkej dobe určite nebudem. 3*(11.9.2019)