Hawk and Dove (S01E02) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2018, 45 min

Jen tak dál! Pilotní epizoda mi přišla velmi solidní. Ale epizoda druhá jí strčila do kapsy. Líbí se mi, že tvůrci opravdu nešetří s postavami a objeví se tu hned několik dalších (více či méně známých) komiksových postav. Tak jen doufám, že to takhle půjde dál.(21.10.2018)

Sakra to je nálož!! Kiežby takto vypadali seriáli z Arrow Univerza. Justice League mohla mať presne takúto atmosféru a mohlo to byt lepšie ako INFINITY WAR!!! HODNOTENIE 10/10(22.10.2018)

Aj keď sa tam nachádza strašná kopa ''starého-dobrého'' klišé, tak ma TITANS zatiaľ neskutočne bavia... Príbeh sa začína skvelo rozbiehať, dialógy sú zvládnuté (celkom) dobre, akcia sa (v rámci možností) dá a pri STEALTH scéne, ktorú má v epizóde ROBIN, som si v duchu párkrát ''WAU'' povedal. Jediná vec, ktorá by sa mohla zlepšiť, resp. dúfam, že sa s postupom času zlepší, je hranie/herecký výkon Teagan Croft (RAVEN) - NIE ŽE BY BOL VYLOŽENE ZLÝ, to rozhodne nie, oproti niektorým hercom ale trošilinku zaostáva... 75% - oproti prvej časti bezpochyby Progress, tak dúfam, že to tak bude pokračovať aj naďalej...(20.10.2018)

Po solidním pilotu je tu druhý díl a musím říct, že s kvalitou se šlo nahoru. Atmosféra, akce a dialogy jsou zde opět skvělé, nové postavy celkem pěkně zapadly do dosavadního příběhu a i když jsme tentokrát neviděli Beast Boye ani Starfire, což mě celkem překvapilo, tak se nám aspoň mohli předvést "v celé své kráse" Robin a Raven. Robin je opět fajn a Raven jako postava také, i když asi chvíli potrvá, než mi pořádně sedne její představitelka. No nic, já se těším na další díl a tento ode mne dostává 80%.(20.10.2018)

Ale jo. Hezky se to rozjizdi. I kdyz z toho beckovost couha pri temez kazde motivaci, tak u Titanu mi to vubec zatim nevadi. Rad si uziju prepaleny, primocary, komiksovy serial.(29.10.2018)

• - V epizodě se vůbec poprvé ve hrané podobě objeví z komiksů tzv. Nuclear family. (NiWi)

• - V epizodě se Rachel (Teagan Croft) dívá na seriál Hra o trůny (od r. 2011). Dawn (Minka Kelly) později nazve Khaleesi, což lze chápat jako odkaz na podobný vzhled vlasů jaký má v GoT Deanerys Targaryen (Emilia Clarke). (NiWi)

• - Všechny hlavní postavy v epizodě jsou spojeny s určitými druhy ptáka – Robin (drozd), Raven (havran), Hawk (jestřáb) a Dove (hrdlička). (NiWi)