Titans - Série 2

(série)
Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, 2019, 10 h 5 min (Minutáž: 41–53 min)

Kevin Kiner

Teagan Croft, Brenton Thwaites, Anna Diop, Ryan Potter, Drew Van Acker, Demore Barnes, Alan Ritchson, Minka Kelly, Conor Leslie, Esai Morales (více)

Epizody(13)

Dick Grayson se s Titány znova setká v San Francisku a nebezpečný nepřítel toužící po pomstě se je rozhodne rozeštvat. (Netflix)

M.i.k.e

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ty čtyři jsou tentokrát s odřenýma ušima...druhá řada se bohužel nedokázala vyrovnat s očekáváním,které připravil závěr té první a ač je tu třeba Deathstroke (na kterého jsem se hodně těšil),tak tahle série ani zdaleka nešlape tak jak by měla.Nabízí sice solidní momenty a povedené epizody (Conner,...),ale jinak víc než první řadu připomíná seriály od CW.Takže se hodně mluví a málo se toho děje.Snad další řada napraví reputaci...70% ()

Zek

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celou sérii se jenom kecá a kecá, když už přijde nějaký ten souboj, tak trvá jen pár minut. Celá zápletka se táhle několik dílů, aby byla hned v posledním díle vyřešená během pěti minut. Jak první série překvapila a vynikala změnou od CW seriálů, tak tohle bylo u druhé série všechno hozeno do koše. Celkové hodnocení 50% ()

Spiker01

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zlepšení citelné od předchozí řady, která skončila pravděpodobně úplně jinak, než tvůrci zamýšleli u druhé řady, jejíž první díl to vše restartoval. Doufám, že ve třetí řadě už bude příběh úplně konzistentní, protože vidět Titány pospolu mě bavilo vůbec nejvíce a potřetí řešit interní krizi už by bylo dost otravné. Je pouze veliká škoda, že už to tentokrát nejspíše bude bez jedné oblíbené postavy. Nicméně Deathstroke byl kvalitní záporák série a doufám, že v té další to i v tomhle ohledu nebude o nic slabší...8/10 ()

liquido26

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série prostě neudržela to tempo a atmosféru té první. Bylo tu plno divných věcí a nesmyslů, málo akce, hodně keců ala CW. Jednoznačně nejhorší byl poslední díl. No a co měl znamenat ten Bruce Wayne? Dick o něm mluví celou první sérii jako psychopatovi, kterého pohlcuje jeho vlastní temnota a tady se ukáže takový příjemný stařík s britským přízvukem, kterému ani vteřinu nejde věřit, že by v netopýřím kostýmu potíral zločin v Gothamu. ()

Jaro.Krafcik

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takmer to iste ako prva séria; lepšie aj nudnejsie časti. Príliš veľa postáv tomu len uškodilo. Niektoré epizódy fakt zbytočne, a ta posledná časť? Náhodou, nebola až taká zlá, a to jediná nieje v červených číslach, fakt nechápem, boli aj horšie časti . Ak by aj bola v buducnosti tretia séria asi sa jej vyhnem, ak by nebol dabing tak by boli titani strata času, aj keď, ide o komiks, ktorý by nudiť nemal. Ten zložitejší príbeh mi ale nesadol. A právom nieje druha séria percentami vyššie. 3* ()

• Předtím, než byla epizoda odvysílána, se tvůrci nezávazně zeptali diváků platformy DC Universe, zda by měla postava Jasona Todda (Curran Walters) v seriálu žít nebo ne. Anketa dopadla v poměru 51 % ku 49 % pro to, aby Jason zůstal naživu. (NiWi)
  • Taneček, který předvádí Bruce Wayne (Iain Glen) na pódiu, je odkazem na stejný tanec, který v roli Batmana předvedl Adam West v roce 1966 v seriálu Batman. (NiWi)
  • Natáčení druhé sezóny začalo 2. dubna 2019 a skončilo 20. září 2019. Produkce byla dočasně pozastavena v červenci 2019 kvůli smrti koordinátora speciálních efektů Warrena Appleyho – druhá série je tak věnována jeho památce. (fiLLthe3DD)