Titans - Série 2 (série)

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2019, 10 h 5 min (Minutáž: 41–53 min)

Kevin Kiner

Teagan Croft, Brenton Thwaites, Anna Diop, Ryan Potter, Drew Van Acker, Demore Barnes, Alan Ritchson, Minka Kelly, Conor Leslie, Esai Morales, Iain Glen, Kathy Maloney, Seamus Dever, Rachel Nichols, Curran Walters, Chelsea Zhang, Michael Mosley, Robbie Jones, Spencer Macpherson, Hanneke Talbot, Jason Cavalier, Chella Man, Ann Magnuson, Mayko Nguyen, Drew Davis, Dan Beirne, Katy Breier, Brianna Goldie, Joshua Orpin, Genevieve Angelson, Raoul Bhaneja, Natalie Gumede, Peter MacNeill, Sarah Deakins, Bart Badzioch, Curtis Lum, David Reale, Damaris Lewis, Elizabeth Whitmere, Kevin Dennis, Adam Langton, Colin Doyle, Jennifer Hsiung, Keana Lyn, Ish Morris, Craig Burnatowski, Brock Johnson, Michal Grzejszczak, Markeda McKay, Katherine Trowell, Madison Cipparone, Ewa Placzynska, Currie Graham, Drew Scheid, Patrick Garrow, McKinley Freeman, Sydney Kuhne, Tameka Griffiths, Cliff Saunders, Jimmy Star

Michael Wray

Scénografie:

Ingrid Jurek

Tak, máme za sebou druhou sérii. Dobrou. Úplně jinou než první. Co jsem na ní ocenila nejvíc? Že skočila tak, jak mají série skončit. Ne jako první, kde bylo finále vlastně první díl druhé série. Protože vy si říkáte, že na scenáristé na něco zapomněli, co? Vzhledem k poslední scéně, třetí série by mohla být hodně dobrá....(6.12.2019)

Takmer to iste ako prva séria; lepšie aj nudnejsie časti. Príliš veľa postáv tomu len uškodilo. Niektoré epizódy fakt zbytočne, a ta posledná časť? Náhodou, nebola až taká zlá, a to jediná nieje v červených číslach, fakt nechápem, boli aj horšie časti . Ak by aj bola v buducnosti tretia séria asi sa jej vyhnem, ak by nebol dabing tak by boli titani strata času, aj keď, ide o komiks, ktorý by nudiť nemal. Ten zložitejší príbeh mi ale nesadol. A právom nieje druha séria percentami vyššie. 3*(16.2.2020)

• Drirr

Už jsem chtěl napsat, že po přetrpěné sérii to byl nakonec celkem fajn konec s dobrými souboji (byť i tady je množství nelogických pitomostí, ale to je takový znak celý týhle série). Jenže pak přišel ten sloup a já zůstal nevěřícně zírat v jednom velkém wtf. Co to doprdele bylo? To ta smrt nemohla přijít třeba během souboje s kýmkoliv? Jakože cože? Pochopil to někdo?(30.1.2020)

Obsahuje spoilery: "Věci se nevyhnutelně rozkládají... A umění života spočívá v tom, jak je poskládáme dohromady." Dick Grayson vyjde ze stínů a stane se vůdcem nebojácné skupiny nových hrdinů, kteří jdou proti Deathstrokovi a záhadné organizaci Cadmus! Ve finále Dick vyrazí do posledního boje s Deathstrokem a jelikož robinovský kostým spálil, musí se na souboj vybavit novým. Ano! Zrodil se legendární Nightwing, ochránce Blüdhavenu. Finále je trochu úsměvné, protože Nightwing bojuje s Deathstrokem a všichni ostatní sedí v autě. Wonder Girl když padá elektrický sloup asi 1000× probodne Superboye pohledem, ale ten si toho asi vůbec nevšimne, chytí sice kulku za letu, ale pomalu padající sloup zachytit nedokázal. Řekl bych, že až zbytečná a nepochopitelná smrt Wonder Girl. Taky Gar v podobě tygra ve finále všechny terorizuje, přičemž mu tam pak na konci lidi tleskaj, přitom nic neudělal. Je mi líto, že si seriál po většinu série drží tempo a kvalitu a ve finále pak spadne na hodně nízkou úroveň. Navíc to finále je i hrozně špatně sestříhaný, zmatený. Jedno velké pozitivum je Iain Glen coby Batman. Ty 4* jsou pro tuhle sérii možná i moc. - 70%.(15.3.2020)

Celou sérii se jenom kecá a kecá, když už přijde nějaký ten souboj, tak trvá jen pár minut. Celá zápletka se táhle několik dílů, aby byla hned v posledním díle vyřešená během pěti minut. Jak první série překvapila a vynikala změnou od CW seriálů, tak tohle bylo u druhé série všechno hozeno do koše. Celkové hodnocení 50%(3.12.2019)

• - Natáčení druhé sezóny začalo 2. dubna 2019 a skončilo 20. září 2019. Produkce byla dočasně pozastavena v červenci 2019 kvůli smrti koordinátora speciálních efektů Warrena Appleyho – druhá série je tak věnována jeho památce. (fiLLthe3DD)

• - V Garově pokoji můžeme vidět model DeLoreanu z Návratu do budoucnosti (1985) a také postavičku Monkey D. Luffy z anime One Piece (od r. 1999). (NiWi)

• - V epizodě je zmíněn Roy Harper, což je v komiksech jméno dalšího superhrdiny, který byl členem originálních Teen Titans. Zpočátku vystupoval jako pomocník Green Arrowa pod přezdívkou Speedy, později se však osamostatnil a byl znám jako Red Arrow či Arsenal. V seriálu Arrow (od r. 2012) postavu ztvárnil Colton Haynes. (NiWi)