Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dick se utká s Deathstrokem, aby osvobodil Jericha. Titáni se znova sjednotí, aby zastavili společnost Cadmus v plánu zahájit strašlivou druhou fázi plánu. (Netflix)

Recenze (10)

MERKATtv 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ok tak takýto shitfest som fakt nečakal. Poďme si povedať čo sa tu dokopy stalo. Iba za prvých 5 minút za skupina ženských hrdiniek rozhodne v dodávke zastaviť neporiadok ktorý sa deje v zábavnom parku a počas toho na nich zaútočí Deathstroke. Kory sa rozhodne bojovať a strelia ju do ruky a to ani nevybehla z auta. Príde nightwing ktorý vyzerá celkom dobre, potom dôjde rosé a akoby lusknutím prsta zabijú Deathstrokea. Za 5 minút. Bez prdele. Deathstroke bol ťahač tejto série. On bol tá najlepšia vec na nej a celý jeho príbehový arch ukončia v piatich minútach. Potom sa jericho dostane do tela rose atď. Potom to ale začne byť zaujímavejšie. Rachel prebudí Gara a pôjdu zastaviť zlého superboya pomocou Super Rangers útoku a taktiež ho prebudia a potom zomrie len tak pre nič Donna. Úplne zbytočne prišli o ďalší charakter ktorý tento seriál ťahal. A potom ďalších dvadsať minút je plných motivačných citátov a lúčenia sa. Proste keby ten seriál pretiahli o 5 epizód tak by to fungovalo, ale oni to nacpali všetko do prvých dvadsiatich minút. Proste ako finále to nefunguje. ()

Reklama

Zek 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Co to sakra bylo. Dementní střih, který vystřídají nudný dialogy. Zápletka která se celou sérku řeší je tu vyřešená během pěti minut a pitomější smrt jsem snad v žádném jiném seriálu nikde neviděl. Absolutně nejhorší díl Titánů. ()

maruna0007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nejhorší díl Titans. Debilní střih, kvůli kterému tento díl vypadal hodně trapně. Samotná zápletka, která se řeší celou sérii se vyřeší během chvíle... tohle fakt nemám rád. Deathstroke úplně mimo, Nightwing se objevuje náhodně a smrt jedné z hlavních postav byla neskutečně trapná ( co dělal v tu chvíli Conner je mi záhadou, páč to mohl udělat on ). No a to už vůbec nemluvím o postavě Jericho... co to mělo být?! Plus musím zmínit ty tleskající lidi, fakt nechápu proč začali tleskat očekával bych, že se jich budou bát, ale ne berou to úplně v pohodě. Jediné plus vidím v pár vtipných momentech " Hej Connere? " a scéna s večeří. Jinak se jedná o velký zklamání. Už chápu proč je tahle série hodnocená slaběji oproti 1. Jelikož v té druhé polovině to začne být natahovaný, nudný a postavy se začnou chovat jako kreténi. A v posledním díle se vše vyřeší strašně rychle. Jo a chtěl jsem říct ještě jednu věc. Iain Glen mi v roli Bruce nesedí. Nedokážu si ho představit jako Batmana. 3 série má co napravovat. Jediné pozitivum zatím je, že 3 řada bude mít nejméně epizod z dosavadních sérií ( 10 jich bude mít ). ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama