Komentáře uživatelů k TV seriálu (13)

,,JE NAČASE ZLIKVIDOVAT SVĚT“… „NE, DOKUĎ NEBUDE MÍT ZLOMENÉ SRDCE...“ /// DC má svůj superhrdinskej seroš. Někdy mám pocit, že je tady přesuperhrdinováno, ale Amerika už je hold taková… Je fajn, že je to drsnějšího ražení se solidní akcí a Robin není žádná buzna. Příběh je taková klasika vo konci světa, jen tady v něm jede celá rodina. Ale má tempo a baví. Samozřejmě, je to týnejdžrovina, takže něco mě zase tolik nebere. Dávám 4*, ale mám dojem, že skutečná síla se ukáže až ve druhý sérii. Počkám si na ni… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že dva Robini jsou víc než jeden. 2.) Mám v telefonu kontakt na Bruce Wayna. 3.) Thx za titule „Zira.“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(22.1.2019)

1.Série: Recenze zde. - 80%.(1.1.2019)

Tak tohle se skutečně povedlo. Tak dobrý jsem tento nový DC seriál ani nečekal. Dokonalá temná atmoška a super postavy. Konečně jiný přístup, než jaký předvádí stanice CW. Většina postav už byla představena. Je i tam i Batman a Superman. Vážně dokonalost. Nechybí tomu dobrá akce ani pořádná brutalita. Snad bude i 2. série stejně dobrá. Hlavní záporák je na scéně. Naši hrdinové budou mít co dělat. "Přijmi tu temnotu."(23.12.2018)

Robin pro mě byl vždycky to přiteplalé nutné zlo, které se drželo Batmanova pláště, takže k Titans jsem byl trochu skeptický. O to víc měl ale tenhle teenagerský mix akce, fantasy a hororu dostal. Čekal jsem spíš něco na způsob marveláckého barevného blbnutí, ale tohle je temná jízda s brutální akcí, která klade velký důraz na charakteristiku postav, v čemž si nezadá s Daredevilem a spol.. Samozřejmě v některých dílech to občas zaskřípe, ale že vyjde všechno na první dobrou, to snad ani nikdo nečekal. Problém jsem neměl ani s herci, ale pokud si něco budu pamatovat, tak je to Nuclear family. Nechápu, že je nikdo nepoužil dřív. 80% a věřím, že po druhé řadě půjdu s hodnocením ještě výše.(30.12.2018)

tak tohle je pro DC trefa do černého...samozřejmě,že tu jsou pořád rezervy,ale pokud by DC mělo pokračovat v tvorbě takhle,budou fanoušci učůravat blahem.Poslední díl navíc extrémně navnadil na další řadu a doufám,že na ní dojde...80%(23.12.2018)

Pár příběhových klišé tam je. Nemlátí sice do xichtu jako u Green Arrowa od CW (který to ze začátku taky dost příjemně napálil, ale pak šel celkem do průměru), ale některá zápletka mi tak trochu zaskřípala. Každopádně trumfy v rukou seriál má, je si jich vědom a se spoustou věcí se prostě nesere. Postavy fungují všechny (Raven vypadá trochu jak mladá Stevie Shae a já mám z padesáti procent chuť pustit si její porno a z padesáti procent uvědomělou potřebu nechat se vykastrovat) a to prosím pěkně u týmovky, která mívá v názvu "teen". Je to rozhodně svěží - furt je to teda teen, ale je to krvavě temnopřísně hororově teen. Druhá sérka mě asi nemine, ale co mě nemine určitě je chystaný Bažináč, protože ten by s tímhle nastoleným přístupem sakra mohl fungovat!(22.1.2019)

"That's the coolest part about being Robin: wearing a mask. I can do whatever the fuck I want! Do you want to know the real difference between us? I know who I am, man. I kick ass with Batman and I fucking love it!" Titans jsou obrovské překvapení. Z původních příbězích o týmu teenagerů DC udělalo dospělý, temný, místy i brutální a hororový příběh ve stylu a s atmosférou prvních dvou Snyderových DCEU filmů. To vše je zasazeno do širokého světa DC – seriál je plný odkazů na Batmana a další hrdiny. Titans proto nepůsobí povrchně a uměle jako jiné komiksové seriály, ale dává divákovi pocit, že svět žije i mimo příběh hlavních hrdinů. Herecké obsazení je výborné, akční scény rychlé a drsné, realismus a komiksovost správně promíchané,… Tohle se skutečně povedlo!(27.12.2018)

• SpaceOdyseus

Tak tohle se skutecne nepovedlo. Nudny, debilne napsany s neskutecnymi dialogy absolutne nezajimavymi postavami a stejne to cele pusobi jako reklama na dalsi serialy. Diky, ne.(3.1.2019)

Tak k tomu nemám co dodat. Tohle jsem od toho nečekal. Temnota, lidskost i s její odvrácenou tváří. Brutality je akorát, efekty na seriál luxus a herecký výkony na jedničku. Jestli bude 2 série a stejně dobrá, tak asi nejlepší seriál.(8.1.2019)

• stihac10

4/10, jediné na co se dá dívat je Dawn..(23.12.2018)

• Ondra.T

Další ze seriálů, kde jde vývoj zápletky od špatné pro hrdiny ještě k horšímu jen pro to, aby si seriál udržel diváky na další sérii. Bohužel to mě odradilo, protože proč bych měl čekat, že dobro bude vítězit, když je výhodnější si záporným vývojem udržet diváky i pro další série? Jiné seriály sibumí diváka udržet i když série skončí dobře, bohužel u tohoto seriálu by pak už nezbylo nic, proč se dál dívat.(23.12.2018)

Fuck Batman!....Bohužel jedna hvězda dolů za absolutně nesympatickou představitelku Kory, to se vážně nedá.(25.12.2018)

Komiksové seriály mám rád..i když zrovna DC větev téměř nesleduji,tak tohle se celkem povedlo.Rozhodně se slušným potenciálem do budoucna.Temnější,krvavější,akční podívaná s občasným úsměvným momentem.Většina postav sympatická a člověk si je oblíbí...i když nevím,jestli není na škodu až tolik postav.Samotný příběh to docela rozmělní,když se víc jak půlka dílů věnuje zvlášť postavám.Dick je občas otravný s tím stálým opakováním,že není Robin a že bude jen o sám a bla bla...Rachel má "povedenou" rodinku...a její temné já není zrovna dvakrát příjemné.Ale spolu s Kory a Garem jim to funguje. Jsem zvědavý,jak se to vyvine dál,když matinka překecala Rachel ať pustí taťuldu do světa.Asi to nebude nic dobrého.A malé plus za Minku Kelly.*S01-85%(27.12.2018)