Reklama

Reklama

Titans

(TV seriál)
  • USA Titans
Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, (2018–2021), 26 h 40 min (Minutáž: 41–53 min)

Hrají:

Teagan Croft, Brenton Thwaites, Anna Diop, Lindsey Gort, Neven Pajkic, Ryan Potter, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(34)

Obsahy(1)

Mladičká Rachel disponuje tajemnou a pro ni strašlivou a ničivou silou. Když je její nevlastní matka zavražděna, rozhodne se dívka utéct a zjistit, kým doopravdy je. Osud jí do cesty přivede Dicka, mladého policistu, jehož vídala ve snech a kterého sžírají výčitky svědomí kvůli nedávné minulosti, kdy coby Nightwing - Batmanův spojenec - bojoval se zločinci, nutno podotknout, že na hraně zákona... Společně se pak rozhodnou vypátrat pravdu o minulosti Rachel, přičemž náhoda je svede dohromady s "Kory", ženou s amnézií, ovládající živel ohně, a Garem - chlapcem, jenž je schopen se proměnit do „krvežíznivé" bestie... Společně pak budou muset čelit nebezpečné organizaci, která chce moc Rachel využít k ďábelským cílům... (fiLLthe3DD)

(více)

Recenze (47)

Fr 

všechny recenze uživatele

,,JE NAČASE ZLIKVIDOVAT SVĚT“… „NE, DOKUĎ NEBUDE MÍT ZLOMENÉ SRDCE...“ /// DC má svůj superhrdinskej seroš. Někdy mám pocit, že je tady přesuperhrdinováno, ale Amerika už je hold taková… Je fajn, že je to drsnějšího ražení se solidní akcí a Robin není žádná buzna. Příběh je taková klasika vo konci světa, jen tady v něm jede celá rodina. Ale má tempo a baví. Samozřejmě, je to týnejdžrovina, takže něco mě zase tolik nebere. Dávám 4*, ale mám dojem, že skutečná síla se ukáže až ve druhý sérii. Počkám si na ni… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že dva Robini jsou víc než jeden. 2.) Mám v telefonu kontakt na Bruce Wayna. 3.) Thx za titule „Zira.“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

2/24 Na to, jaký shitstorm vyvolaly první zmínky o seriálu online, jsou výsledné pozitivní reakce až překvapivé. Dnes víme, že se Titans stali dobrou platformou pro představení dalších postav z DC. Původní komiksoví Teen Titans psaní Perezem bývali hitem, tak proč by nemohl uspět i seriál? Poprvé se tu představila partička Doom Patrol, ale i Donna Troy, důležitá postava ze světa Wonder Woman. ()

Stegr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

65% - Dobře rozjetému seriálu naprosto láme vaz stupidní a zkratkovité zakončení jak první (netradičně až s02e01) tak druhé série, kde si nejspíš scénáristé vzali volno a nechali to dopsat své šestileté děti. Nebýt toho, jedná se sice o klasický, lehce přihlouplý teen seriál, který ale dokáže překvapit dobrými nápady a slušnou akcí a má povětšinou sympatické hlavní postavy. Téma DC sidekicků je v seriálovém a filmovém poli ještě hodně neprobádané území, tak bych se klidně nebránil pokračování... ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Tak tohle se skutečně povedlo. Tak dobrý jsem tento nový DC seriál ani nečekal. Dokonalá temná atmoška a super postavy. Konečně jiný přístup, než jaký předvádí stanice CW. Většina postav už byla představena. Je i tam i Batman a Robin. Vážně dokonalost. Nechybí tomu dobrá akce ani pořádná brutalita. Snad bude i 2. série stejně dobrá. Přichází nový záporák v podobě Deathstroka a naši hrdinové s ním mají co dělat. Tým ale posilní Superboy a Deathstrokova dcera, což síly trochu vyrovnává. Finále se ale neobejde bez oběti... "Přijmi tu temnotu." ()

Ratemus 

všechny recenze uživatele

Rozhodně to nejlepší, co nabízí DC seriály, je to dospělé, inteligentní, akční, příjemné, místy celkem drsné, krásě se tam naráží na další věci DC a další postavy (Wonder girl, Alfred, Batman, Jason Todd) a rozhodně to utíká. Za Doom Patrol jsem také rád....snad jen poslední díl, bych vytkl, protože to byl pěkný flusanec do kschtu, hlavě samotný závěr serie...každopádně jak řikám, nejlepší DC seriál a moc příjemné překvapení ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Jsem sice docela nadšený a fakt mě to bavilo, ale za ty roky už jsem dost opatrný s oslavováním DCčkovských seriálů (těch hraných, v animácích zklamou fakt málokdy).. Zatím se budu držet s hodnocením při zemi a jestli i další série ukáže, že tady nešlo o náhodu, tak rád časem zvednu... Jinak teda, rezervy tam jsou hlavně v tricích (tam by to chtělo nalít pár dolarů navíc) a komiksové fandy ty příběhové peripetie asi úplně nesrazí ze židle, ale jinak to má díky stylizaci neuvěřitelně chytlavou atmosféru. Umí to být vtipné i až horrorově temné. Casting je neuvěřitelný (já se platonicky zakoukal snad do každé ženské, a chtěl bych být kámoš snad každého chlapa co se v tom seriálu prošli před kamerou :D ). Působivá je i kamera a práce se světlem.. sice to vytváří i jakýsi kontraefekt kdy ten svět nepůsobí že by žil svým životem i mimo záběr, ale zrovna u komiksovky se to dá tolerovat..... Trošku mě nasral ten příliš otevřený konec první série (kdo na to má čekat?), ale co se dá dělat. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Robin pro mě byl vždycky to přiteplalé nutné zlo, které se drželo Batmanova pláště, takže k Titans jsem byl trochu skeptický. O to víc měl ale tenhle teenagerský mix akce, fantasy a hororu dostal. Čekal jsem spíš něco na způsob marveláckého barevného blbnutí, ale tohle je temná jízda s brutální akcí, která klade velký důraz na charakteristiku postav, v čemž si nezadá s Daredevilem a spol.. Samozřejmě v některých dílech to občas zaskřípe, ale že vyjde všechno na první dobrou, to snad ani nikdo nečekal. Problém jsem neměl ani s herci, ale pokud si něco budu pamatovat, tak je to Nuclear family. Nechápu, že je nikdo nepoužil dřív. 80% a věřím, že po druhé řadě půjdu s hodnocením ještě výše. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

tak tohle je pro DC trefa do černého...samozřejmě,že tu jsou pořád rezervy,ale pokud by DC mělo pokračovat v tvorbě takhle,budou fanoušci učůravat blahem.Poslední díl navíc extrémně navnadil na další řadu a doufám,že na ní dojde...80% ()

fiLLthe3DD 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

1. Série - Očekávání nebyla nikterak zvlášť vysoká a "pilot" pro mne byl vyloženým zklamáním - přesto jsem však seriálu dal nakonec šanci a byl vcelku mile překvapený. Největším kamenem úrazu je v tomto případě scénář, jelikož pro "příběh" důležité a podstatné dialogy zní naprosto debilním a odfláknutým dojmem (ehm, epizoda "Koriand‘r") - tvůrci si toho však nejspíš byli vědomi, tudíž nějakých sáhodlouhých rozhovorů je zde minimum a seriál se soustředí primárně na akci. Ta spoléhá spíše na kontaktní a dosti krvavé a drastické souboje a digitálních efektů využívá jen minimálně ("Beast Boyovy" proměny mi nepřišly tak zrůdné, jak mnozí tvrdí a výbuchy za použití CGI jsou v dnešní době standardem), což oceňuji, jelikož např. "Arrowverse" je přesným opakem a pro mě tak naprosto nekoukatelnou záležitostí. Herecké výkony pro podobný žánr dostačující, Anna Diop, z níž jsem měl největší obavy mne pak zaujala asi nejvíc... Kvalita jednotlivých epizod je pak proměnlivá jen lehce, což přidává plusové body - nicméně, vtipné a odlehčenější scény nečekejte, "Titans" jsou navzdory dětinskému příběhu nesmírně temní, místy se dokonce pokouší i o nějaké ty dramatické prvky, ale ne nikterak rušivým způsobem. 2. Série - První řada mne nadchla takovým způsobem, že jsem s nápětím vyhlížel tu druhou... a čekání pro mne bylo natolik dlouhé, že v mezičase zmizela chuť si ji vůbec pouštět, už jen z představy, že přijde další, a další... a opravdu nechci na nějaké finále čekat X let... na konec Hry o trůny se taky čekalo a jak byli fanoušci „nadšení" :( ()

TwoFace 

všechny recenze uživatele

Walking away from bad feelings is easy. It's much harder to take the blow and come back for more, but that's what a family does. If you can unite, you can face any threat. But if darkness arrives while you're still cast apart, I truly believe that none of you will survive. If you won't protect one another, who will? Titans jsou obrovské překvapení. Z původních příběhů o týmu teenagerů DC udělalo dospělý, temný, místy i brutální a hororový příběh s atmosférou prvních dvou Snyderových DCEU filmů. To vše je zasazeno do širokého světa DC – seriál je plný odkazů na Batmana a další hrdiny. Titans proto nepůsobí povrchně a uměle jako jiné komiksové seriály, ale dává divákovi pocit, že svět žije i mimo příběh hlavních hrdinů. Herecké obsazení je výborné, akční scény rychlé a drsné, realismus a komiksovost správně promíchané,… Tohle se skutečně povedlo! ()

Bingos 

všechny recenze uživatele

Pár příběhových klišé tam je. Nemlátí sice do xichtu jako u Green Arrowa od CW (který to ze začátku taky dost příjemně napálil, ale pak šel celkem do průměru), ale některá zápletka mi tak trochu zaskřípala. Každopádně trumfy v rukou seriál má, je si jich vědom a se spoustou věcí se prostě nesere. Postavy fungují všechny (Raven vypadá trochu jak mladá Stevie shae a ve mně se pere chuť pustit si její porno s uvědomělou potřebu nechat se vykastrovat), stejně jako chemie mezi nimi a to prosím pěkně u týmovky, která mívá v názvu "teen". Je to rozhodně svěží - furt je to teda teen, ale je to krvavě temnopřísně hororově teen. Druhá sérka mě asi nemine, ale co mě nemine určitě je chystaný Bažináč, protože ten by s tímhle nastoleným přístupem sakra mohl fungovat! ()

JakeG 

všechny recenze uživatele

Spoiler: Ten, kdo vymyslel konec první série v druhý řadě by zasloužil pěstí. Štěstí, že jsem nemusel čekat. Ale jinak slušná podívaná. ()

Qeo 

všechny recenze uživatele

1 série byla skvělá, temná, tak akorát cheesy. 2 série klesla o několik příček níž a dostala se na hranici koukatelnosti. Škoda. ()

Reklama

Reklama