Generation Iron 2

Vlad Yudin

Vlad Yudin

Kristin Mendez

Jeff Rona

Opět určeno hlavně pro ty, kdo mají rádi kulturisty, ale tentokrát mi přišlo, že jsou zde prezentované osudy o něco zajímavější. Kai Greene mě tu zaujal více než v prvním filmu, ale to bude tím, jak se zde více profiloval mimo soutěže. Je vidět, že tady skutečně jsou osobnosti, některé nemají jen svůj specifický svět.(14.3.2018)

Generace železo 2: Tricák v(na) prdeli, aneb krásně to v dokumentu popisuje jeden z psychologů, že hranice kulturistiky, nebo prostě bodybuildingu chcete-li, se posouvají do sfér, kdy anaboliky vyhoněná monstra vytvářejí svaly které neexistovaly a ty stávající tvarově naprosto dehonestují. Viz ten potetovanej blázen, co má tricák větší jak stehno - postava absolutně nesymetrická a ještě se bude divit, jakto že se nikdy nekvalifikoval na Mr.Olympia, když se rozhodčí stále nemohli domluvit, zda je k nim při pózování otočen ksichtem,nebo prdelí. Iris Kyle, černoška, co vypadá že sežrala Ronnieho Colemana, se zase diví, proč se jí lidé diví, že vypadá, jako kdyby fetovala...navíc určitě cvičí s povolenými suplementy, jinak si nedokážu vysvětlit ten její přirozený, hluboký mužský baryton a půl metrové bicepsy...joooo kde jsou ty časy,co soutěžil Arnold - nepochybuji o tom,že si sem tam něco šňupnul, ale té době já říkám "modelování lidského těla a umělecké tělové sochařství"..a ty doby jsou nenávratně pryč................moje hodnocení = 6 z 10l(4.3.2018)

Generation Iron 2 (2017) se snaží divákovi přiblížit nejbližší životní cíle těchto kulturistů: Kai Greene, Calum Von Moger, Ahmad Ashkanani, Rich Piana, Iris Kyle a Hidetada Yamagishi. Rich Piana mi zde vůbec neseděl, protože jeho bicepsy, tricepsy a předloktí působí absolutně nepřirozeně. Svaly na jeho rukou při jakémkoliv pohybu vůbec nereagují. Velkou radost mi udělalo, že k tématu něco také řekli Arnold Schwarzenegger a Lee Haney. Jako další hosté vystoupili Jay Cutler, Rich Gaspari, Shawn Ray, Gregg Valentino, Flex Wheeler, Martyn Ford a Mamdouh Elssbiay. Dokument je věnován dvoum zesnulým legendám bodybuildingu. In memory of Larry Scott and Sergio Oliva.(8.7.2017)

Funguje stejně dobře jako první díl - v přehlídce enormních exotů (zase spousta srandy), jejich tréningu, motivací a postupů myšlení - plus přidává řadu nových tváří a insiderů, předně dvou instagramových celebrit jako nového rozměru v byznysu a bodybuildingu vůbec. Je to i s odbočkou do ambiciózní Dubaje, nebo k ženský kulturistice. Myslel jsem, že si jen tak rozkoukám na dobrou noc a zůstal u toho vtaženej až do konce, takže asi tak - kvalitní zase moc. Chyběl jen Grznár no 😆(24.5.2017)

V podstate rovnako dobre ako prvý diel, aj keď ten sa mi páčil o niečo viac, pretože tam vystupovali známejšie tváre. Vlad Yudin, ale aj tento krát naservíroval zaujímavý dokument o železnej generácii, kde sa riešia terajšie monštra oproti krásnej symetrii za Arnieho čias, ale aj ďalšie veci. Pre fanúšikov tohoto športu rozhodne zaujímavý dokument. 80% - 4*(28.5.2018)