Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vurhor
  **

  Tenhle film mě zaujal především tím, že na čsfd má 44%, ale na Rotten tomatoes se pohybuje kolem 85%. Tak jsem si řekl, že si o tom udělám vlastní názor... Nu, je to trapná podprůměrná komedie, jenž spoléhá na uřvanost, chlípné sexuální fóry a nudnou nadsázku. Jinými slovy - peklo. (Ještě k tomu při těch "haha" scénách často hraje hudba jak z porna kategorie "MILF Big tits humping") Ale! V poslední třetině se film krapánek polepšil přidáním zajímavého elementu dramatu mezi hl. protagonistkami, který mě přesvědčil, že to nakonec zas až taková hrůza není. Ale je to furt špatný. Nezasmál jsem se ani jednou. A co se toho vysokého hodnocení na RT týče - buď mají Američané hrozný smysl pro humor, nebo prostě musím být Američanem, abych ten humor ocenil. Lepší 2*(28.10.2017)

 • M.i.k.e
  **

  mezi Girls Trip a Rough Night prakticky není rozdíl...klasická šablona,kdy se nejlepší kamarádky leta neviděliy ať už z jakéhokoliv důvodu,se schází,aby prožily další velkou pařbu.Všichni jsou strašně cool a happy,ale realita je samozřejmě jiná a přes potřebné peripetie se vše dobere k poučnému konci...podobně jako Rough night i tady je poměrně silné ženské herecké obsazení,které je ovšem nevyužito a hlavní "hrdinky" se chovají většinu času jako totální hovada.Tady je vše navíc umocněno tím,že Girls trip je evidentně mířen na černosšské publikum (což vysvětluje vysoké hodnocení hlavně v Americe),takže nejčastější používané slovo je negr (jak se nejspíš všichni černoši oslovují) a odpovídá tomu i "humor",který je mnohdy neuvěřitelně stupidní a směřuje k nechutnosti.Cílové publikum to nejspíš dokáže ocenit,ale zbytek bude spíš trpět...40%(19.11.2017)

 • Mishqo
  ****

  70% ... Vskutku vydarená čierna ženská emancipovaná komédia. Tiffany Haddish kraľovala v kvartete kamarátiek. "You gotta do it like a Brazilian wax. Just yank everything out at once. Now, she gonna feel like her uterus is on the paper and she's gonna scream, but it's way better than waterboarding the bitch."(10.12.2017)

 • kingik
  ***

  Ještě na tu "černou" dámskou jízdu zapomněli přibrat kominíka, aby téhle komedii protáhl komín, který se od poloviny filmu začal nebezpečně morálně ucpávat, následně nešel komediální tah. Nerozlučná čtyřčlenná parta černošských tygřic, co si říká Hedvábničky, je po pěti letech zase pohromadě. A má co dohánět. Holky v nejlepším věku nadržených čtyřicátnic vyráží na prestižní festival, kde by mohly nalézt "esenci" na jejich ztracené mládí, bujarost a zameškaný sexuální apetit. Dokud se film pohybuje v intencích odvázané bujarosti, kdy Regina Hall, Queen Latifah, Tiffany Haddish a Jada Pinquett Smith ze sebe dělají blbky utržené ze řetězu, je všechno fajn. Prostě se jejich trotlovinám a hláškám dá zasmát. Jakmile ale film přeřadí na vážnější notu, čímž se upomene, že k jeho vzniku bylo angažováno trio scenáristů, které do poloviny filmu nedodalo příběh, je zle. Najednou zde máme suchý chleba, na který se maže nechutnající manželská krize a nevěra v jednom, co se týká Reginy Hall, účastnice, jejíž sláva a popularita se dotýká všech pipin nalepených u tv obrazovek, které sledují, kterak jim erudovaně radí expertka na partnerské vztahy. Tak takhle ne. Film šel postupně úplně do háje. Film má ke dvěma hodinám, a jakmile přestal chrlit gagy, sprosté i originální, bylo to natahované nic. A je to velká škoda. Herečky totiž byly ve velké komediální ráži. A k ruce měly i špičkové služby make-up artist, tudíž všechny čtyři byly v rámci možností šukézní. Ovšem už od poloviny došly znatelně fóry, komedie bez gradace, jen nudné tlachání o ženské síle a přátelství až navěky, což vyústilo v uhozený a ničím zajímavý závěr. Vizuál a technická stránka je kvalitní. 6/10(25.12.2017)

 • Marze
  **

  Čtyři dlouholeté kamarádky vyrazí na festival do New Orleans. V tomto černošském filmu o tom, jaké to je být černoškou, o přátelství a radosti najdeme mnoho tance, drinků a romantiky. Asi třikrát jsem se zasmál, párkrát podprahový úsměv. Dávám 50% procent za průměrný film, který si asi oblíbí spíše ženy.(12.3.2018)

 • Regina Hall

 • - Prvý film produkovaný, napísaný, režírovaný a hraný Afroameričanmi, ktorý zarobil viac ako 100 miliónov amerických dolárov. (dwdb)