Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vurhor
  **

  Tenhle film mě zaujal především tím, že na čsfd má 44%, ale na Rotten tomatoes se pohybuje kolem 85%. Tak jsem si řekl, že si o tom udělám vlastní názor... Nu, je to trapná podprůměrná komedie, jenž spoléhá na uřvanost, chlípné sexuální fóry a nudnou nadsázku. Jinými slovy - peklo. (Ještě k tomu při těch "haha" scénách často hraje hudba jak z porna kategorie "MILF Big tits humping") Ale! V poslední třetině se film krapánek polepšil přidáním zajímavého elementu dramatu mezi hl. protagonistkami, který mě přesvědčil, že to nakonec zas až taková hrůza není. Ale je to furt špatný. Nezasmál jsem se ani jednou. A co se toho vysokého hodnocení na RT týče - buď mají Američané hrozný smysl pro humor, nebo prostě musím být Američanem, abych ten humor ocenil. Lepší 2*(28.10.2017)

 • kaylin
  ***

  Čekal jsem, že to bude jen trapná komedie, což vlastně je, protože postavy jsou tu uřvané, což naprosto nesnáším, ale nakonec si uvědomíte, že ty charaktery nejsou až tak zlé a že je vaše osudy sem tam i zajímají. Alespoň u některých. A některé vtipy rozhodně nejsou špatné a smál jsem se u nich. Jen je to zbytečně dlouhé.(11.10.2017)

 • mr.twizta
  ***

  Jezis, poctive ceske online vlastenectvicko buji uz i tady? Copak nekdo tohle nasadil do ceskych kin, vy 'multikulti' primitivove? Oukej, uznavam, ze Girls Trip cernosstvim doslova prekypuje a jeho cilovka existuje na opacne strane Atlantiku, ale ja jsem se i presto bavil a pri nekterych scenach doslo i na kyzene vyprsknuti. Mene afektu a celkove minutaze a sel bych i na ctyrku, i pres standardni predvidavost se totiz rozhodne nejedna o komedialni pruser.(9.10.2017)

 • drake31
  ***

  Ako Girls Trip začal, započali aj moje obavy, že sa bude jednať o ďalší prúser typu á la Rough Night. Na moje potešenie nebolo tomu tak. Dve hodiny, nech akokoľvek neopodstatnené boli, boli naplnené vtipnými situáciami, klasicky nechutnými, a samozrejme gýčovými filmovými situáciami hlavne v treťom akte. Hlavné kvarteto je zábavné, role im pasujú perfektne, a čo je azda najhlavnejšie bol som investovaný do ich (predvídateľného) vývoja naprieč filmom. Girls Trip je neškodná zábava, ktorá len trvá dlhšie než by sa patrilo; inak spokojnosť od filmu od ktorého som nič nečakal.(25.10.2017)

 • M.i.k.e
  **

  mezi Girls Trip a Rough Night prakticky není rozdíl...klasická šablona,kdy se nejlepší kamarádky leta neviděliy ať už z jakéhokoliv důvodu,se schází,aby prožily další velkou pařbu.Všichni jsou strašně cool a happy,ale realita je samozřejmě jiná a přes potřebné peripetie se vše dobere k poučnému konci...podobně jako Rough night i tady je poměrně silné ženské herecké obsazení,které je ovšem nevyužito a hlavní "hrdinky" se chovají většinu času jako totální hovada.Tady je vše navíc umocněno tím,že Girls trip je evidentně mířen na černosšské publikum (což vysvětluje vysoké hodnocení hlavně v Americe),takže nejčastější používané slovo je negr (jak se nejspíš všichni černoši oslovují) a odpovídá tomu i "humor",který je mnohdy neuvěřitelně stupidní a směřuje k nechutnosti.Cílové publikum to nejspíš dokáže ocenit,ale zbytek bude spíš trpět...40%(19.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace