Exkluzivní živě vysílaný rozhovor s předními politiky. Aktuální otázky, pádné argumenty, ožehavá témata. (TV Barrandov)

Langustavson odpad!

Tento pořad je opravdovou raritou českého televizního prostředí. A to hned z mnoha důvodů. Vždy mě fascinuje, že diváci naživo tam musí stát venku za plotem. Ještě více mě pak fascinuje, když pan Soukup začne mluvit a spustí jako bonus svou robotickou reakci. Nemluvě o jeho trapné snaze být za každou cenu vtipný, což se mu opravdu nedaří. Popravdě se trochu divím, že ještě na Barrandově chce někdo pracovat, pokud tam někdo takový moderuje takovéto pořady. Navíc je Soukup strašně neobjektivní, což potvrdila vlastně i RRTV, že si tam nejvíc zve Babiše a lidi z ANO a následně Okamuru a jeho SPD. A pokud někdo má vážnou potřebu podporovat tyto dvě strany, pak to o té osobě taky vypovídá mnoho. Ještě když pan Soukup politice očividně nerozumí, ztrácí se v tom neustále a je to zkrátka totální dno. Ale na jednu stranu musím pochválit, že to pan Soukup má pěkně vymyšlené. Možná ho nikdo v jiné televizi zkrátka nechtěl přijmout, tak si založil vlastní televizní stanici a může si moderovat co chce a nezáleží na tom, že je to žumpa, jelikož ho přece nemůže nikdo vyhodit... A nejvtipnější na tom je, že voliči SPD tento pořad vychvalují, že je mnohem lepší než politické pořady na ČT, že je to mnohonásobně vyšší úroveň, apod., to taky o něčem vypovídá. Kolikrát se mi chce brečet, když vidím tohle vše v akci během jednoho dne. ()

Ocicak

Politický pořad bude mít vždy zavádející hodnocení ale co se týká kvality pořadu dostávají politické rozhovory větší ,,drive,, přímější otázky a je zastoupeno větší spektrum zajimavých politiků. Rozhodně co se týka ČR jde o mediální posun. ()