Mati a její parta kamarádů brázdí na vytuněných mopedech okolí a znepříjemňují život ostatním dívkám. Když se však do Mati zamiluje Sebastian, vůdce jejich party, a ona se skamarádí s nenáviděnou Carlou, hrozí jí, že svoje postavení mezi kluky ztratí. A k tomu navíc jedno velice dobře střežené tajemství otřese i životem jejích rodičů… Nakonec všichni stojí před stejnými otázkami: Co je důležitější – zdání nebo bytí? Kdo si myslíme, že jsme, a kým bychom se mohli stát? Co v životě vítězí – strach nebo touha? Film o protichůdných myšlenkách, které nás ovládají. (Das Filmfest)

Trailer

sochoking

Výborná dráma s výborne napísaným príbehom a skvelo podfarbená vkusným elektronickým soundtrackom. K piatej hviezde mi chýbalo, aby sa tým mladým zmrdom stalo niečo karmické. ()

Malarkey

Rakušáci v sobě probouzí ducha dynamicky zvládnuté kinematografie a tak mě po krimi-dramatu Jack potěšili i s tímto filmem. Film Jack připomínám proto, že na mě atmosférou působí hodně podobně, i když je úplně o něčem jiném. Mladí tu ukazují svoji tvář, za kterou by si zasloužili přes držku a rozmlátit jim ty jejich krosky, který si vůbec nezaslouží. Každopádně dobře odsýpající příběh, zajímavě hlučné scény z klubu a prostředí mladých je to, co si zaslouží pozornost. L'Animale není vůbec špatné drama. ()

Botič

Film, do kterého se tvůrci snažili nacpat snad úplně všechno, takže to ve výsledku připomíná libovolnou úvodní znělku Mezipater jen roztaženou na devadesát minut. ()