Innan vi dör (TV seriál)

Skôr než zomrieme

Drama / Thriller

Švédsko / Německo / Norsko, 2017, 9 h 40 min

Niclas Frisk

Marie Richardson, Adam Pålsson, Magnus Krepper, Alexej Manvelov, Sofia Ledarp, Sara Jangfeldt, Cedomir Djordjevic, Richard Forsgren, Sandra Redlaff, Małgorzata Pieczyńska, Sofia Rönnegård, Max Lapitskij, Kalled Mustonen, Beka Kuliev, Peshang Rad, Ivica Zubak, Christian Hillborg, Jacob Ericksson, Pilantanee Junkong, Irene Paquibot, Johan Hedenberg, Sannamari Patjas, Erik Johansson, Ulf Stenberg, Dejan Cukic, Felix Engström, Rebecka Hemse, Magnus Ehrner, Julia Marko-Nord, Ann-Charlotte Franzén, Andreas Rothlin Svensson, Anna Sise, Dragomir Mrsic, Suzanne Ernrup, Niki Gunke Stangertz, Kola Krauze, Jan Mybrand, Anders Berg, Vladimir Dikanski, Jonathan Silén, Polly Kisch, Victor Smith, Gizem Erdogan, Jonas Uddenmyr, Michael Jonsson, Sabina Heitmann, Martin Pass, Filip Benko, Ed Sundquist, Gloria Tapia, Andreas Björklund, Amir Barghashi, Nina Gunke, Astrid Kakuli, Arvin Kananian, Joacim Landin, Daniel Abreu, Johan Berg, Robert Luomala, Joakim Wirström

Uveriteľný a napínavý severský krimiseriál s drsným závanom Balkánu. (23.5.2018)(23.5.2018)

Jsem nadšená už dlouho jsem neviděla tak inteligentní kriminálku.Miluju severské detektivky a když máte jednu dobrou rozečtenou a zároveň se dostanete i k seriálu, který avizuje že budete netrpělivě čekat na další díly,pak je to jako dárek s obrovskou mašlí! Stav euforie.....Reálné,jakobyste sledovali reality show.V notifikaci vidím spoustu herců tvůrci se zřejmě neopírali jen a hlavní skupinu.Upozaděná hudba ,která neruší.Kamery které nejsou nijak bujné to u mě znamená že nejsou rozkmitané záběry jak kdyby kameraman seděl na koni který nechce a nechce stát...Vynikající slovenský dabing.Více režisérů.To slibuje že natáčení nesklouzne do klišé kdy se pojede po jedné lajně.(18.4.2018)

"Innan vi dör" bolo ku koncu absolútne fantastické. Veľmi dobré napätie, silné finále, vynikajúca akcia a neustále sme čakali ako to dopadne. Mám pocit, že od druhej polky série to bolo absolútne bezchybné a všetko fungovalo. No škoda, že prvá polka to neurobila až tak super. Nechcem hovoriť, že by bola zlá, alebo niečo podobné, no rozhodne som mal pocit, že to všetko išlo trošku horším smerom. Kristian je skvelá postava a jeho akcie sú vynikajúce, no je ťažké sa stotožniť s jeho mamou Hannou, ktorá robí v materstve veľké množstvo obrovských chýb a potom čaká, že sa všetko vyvinie k lepšiemu. Lebo to robila s dobrým úmyslom. A mám pocit, že práve v druhej polke, keď pochopí rolu svojho syna sa veci začnú vyvíjať správne. Seriál má ale ku koncu ešte pár skutočne parádnych es v rukáve a keď ich vytiahne, tak je to absolútne fantastické. A myslím, že úplne fantastické. Nebudem to spoilovať, lebo myslím si, že stojí za to, aby ste si to odsledovali od začiatku do konca, no posledné dve epizódy.... WOOOOOW. A úprimne hovorím WOOOOOW. Takže seriál úprimne odporúčam. Jeho jedinou slabšou stránkou sú niektoré postavy. Je ich tu pár super. Ako som povedal, Kristian je vynikajúci, Davor je vynikajúci a zloduch a mafián. Úplne mu to žerem. Fausta je dobrou postavou a myslím si, že najviac som obdivoval jej snahu skutočne niečo dokázať. Ostatné postavy sú väčšinou buď okey, alebo niektoré ostávajú v role jemných stereotypov. Ale zase aj tieto nás dokážu v istých momentoch prekvapiť. Najmä Blanka. Hodnotenie: A-(27.5.2018)

Tak toto malo úroveň. Z mojej strany maximálna spokojnosť!(23.5.2018)