poster

Fatima - Poslední tajemství

 • Španělsko

  Fátima, el último misterio

 • Slovensko

  Fatima: Posledné tajomstvo

Dokumentární

Španělsko, 2017, 60 min

Hrají:

Eva Higueras
 • Yarwen
  odpad!

  Vznik a doba trvání 2. světové války, nástup a zkáza komunismu, jakožto míra jeho brutality, nevyhlazení polského národa a zabránění 3. světové války, stejně jako války jaderné - to vše se v historii stalo či nestalo pouze a jen na základě toho, zda a jak moc se lidé modlili a jestli papež zasvětil neposkvrněné panně Marii Sovětský svaz a celý svět. Co dodat? Pokud si kdokoliv přeje věřit v Peruna, Ježíše nebo Budhu, je to jeho věc a respektuji to. Nemohu však tolerovat fantazírování v doložené historii a šíření bludů.(14.5.2017)

 • muti
  *****

  vyborne zhrnutie svetovych dejin z pohladu fatimskeho zjavenia roku 1917 az po sucasnost. zlata nit Mariinej pomoci ktora sa vinie cez prislubenia, hrozby vojny, ateisticke rezimy, zvraty vo vojnach a ine. aj by som napisal ze nic pre ateistov, ale jeden nikdy nevie :) pozrite a uvidite. mozno sa zadari aj vam a budete vidiet veci v inom svetle :)(14.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace