Alien: Covenant - Prologue: The Crossing

Prologue: The Crossing

Horor / Krátkometrážní / Sci-Fi

USA, 2017, 3 min

Ridley Scott

Spolu s " Poslednou večerou" ďalšia zaujímavá scéna z Votrelca: Covenant, ktorá síce nie je pozoruhodná, ale ak by (spolu s "Poslednou večerou") nebola nerozumne vystrihnutá, ale stala sa súčasťou filmu, mohla mu pomôcť byť ešte lepším. Tento kraťas dovysvetľuje viaceré udalosti, ktoré sa síce dali domyslieť, ale je lepšie ich vidieť :-) Predovšetkým ukazuje krutý, nemilosrdný, ale možno nakoniec vlastne dobrý koniec Elizabeth Shaw. Asi je skutočne lepšie, že sa nedožila toho, čo nasledovalo po jej uspaní..(21.5.2017)

Vo filme sa síce dozvieme čo sa stalo, ale je viac fajn to vidieť. https://www.youtube.com/watch?v=Wj5NAaHkK7I 90% - 5*(22.5.2017)

Obrovský rozdiel v spôsobe "namotávky", na celovečerného Aliena, oproti kraťasu "Last Supper". Neviem sa dočkať stredy ...(20.5.2017)

Zajímavý úvod k novému Vetřelci s Michaelem Fassbenderem a Noomi Rapace. Snad nás Ridley Scott nezklame.(16.5.2017)

Pěkná přechodka mezi Prometheem a Covenantem. 80% :)(23.5.2017)

Zajímavý prolog ke Covenantu, nicméně v kontextu samotného filmu je o poznání šokující skutečný osud Shawové. A o davidových pohnutkách (respektive jejich naprosté absenci) k vyhlazení inženýrů ani nemluvě.(21.5.2017)

Uvidíme, ako povedal ten slepý.(17.5.2017)

• RipperJosh

Taky nechápu, co má tohle co dělat ve filmografii tvůrců a herců. Jinak je to atmosférově pěkný, ale celkově je to pořád level of bullshit: Prometheus.(19.5.2017)

Na oko je to pěkná záležitost. Po technické stránce vynikající. Ale snímek lze jen velmi těžko nějak komplexně hodnotit, protože to ani zdaleka není plnohodnotný film (a to ani krátkometrážní).(20.5.2017)

Lepsi z dvou prologu, ktery skvele funguje jako premosteni a navnada na Covenant.(24.5.2017)

• godycz

to jsem zvedavej na film.....(18.5.2017)

• Kalda69

Proc hodnotit vystrizene sceny? Ty maji byt jako bonus na DVD nebo BD a ne jako samostatny kratkometrazni film.(18.5.2017)

Tak ako žáner horor som nepochopil. Ale inak zaujímavý úvod k filmu.(Hodnotenie: 143- 75%. Videl 1x 80%)/18.5.2017/(18.5.2017)

• mrGhostly

The Crossing ve mně (překvapivě) vyvolal pocity, že bych se na pokračování Promethea i rád podíval. O to horší je uvědomění, že do kin půjde jeho "mischung" s klasickým Vetřelcem, spíše než pokračování, čehož se dost bojím. Přesně tak na mě totiž totiž tento prolog s ohledem na odhalené trailery působí: "Chtěl jsem natočit Promethea 2, ale lidi chtěli Vetřelce. Tak tady máte trochu od obou - Ridley Scott 2017"(15.5.2017)

Zaujímavý prológ (č.2) a úvod ku filmu Votrelec: Covenant. Prekvapila ma scéna príchodu - efekty výborné a presvedčivé. Opäť si myslím, že to vyjde ako bonus na DVD/Blu-ray/Digital - HD, Votrelec: Covenant.(19.5.2017)