Píše se rok 1876. Dva bratry rozdělila americká občanská válka, každý stál na jiné straně konfliktu. Nemilosrdný lovec lidí Hollis Ransom (Kevin Makely) teď pronásleduje zasněženými horami státu Montana svého vlastního bratra a pomáhá mu v tom mladý zálesák. (PhillM.)

Lacike

Ďalší celkom pozerateľný western od béčkara Justina Lee. Dávam mu ešte tak 3-4 filmy kým natočí 4* film. Kevin Makely stvárnil prakticky rovnakú postavu správneho drsniaka, ktorý honí zloduchov, akú hral vo filme Badland. Akurát tentoraz naháňa svojho vlastného brata a pomáha mu pri tom jedna mladá ale rázna žena. A celé sa to odohráva v zime, takže si užijeme jeden z tých mála zasnežených westernov. Technická stránka je ok. Film nevyzerá podfinancovane, ale prestrelky ešte nie sú tak dobré ako v Badland. A dej sa tiež celkom vliekol. Rázna mladá Jenny Curtisová to proste svojimi hláškami nezachráni. Zaujala ma ešte Meg Fosterová, ktorá na svoj vek vyzerá hrozne. Jak vyschnutá múmia. Hodila by sa do nejakého hororu. Takže výsledkom je film na jedno pozretie, ak máte radi zasnežené westerny a nemáte veľké nároky. 4/10. ()