Into the Fold (S01E08) (epizoda)

Komedie / Drama / Sci-Fi

USA, 2017, 44 min

 • cyphercz
  *

  Tak tohle se fakt nepovedlo, od neskutečně otravných fakanů, přes opět do očí bijící nízkonákladové efekty, až po celkovou nudu od začátku do konce. Jediný klad je Isaac, jedna z nejzajímavějších postav seriálu (i když je to v podstatě Mr. Data jak přes kopírák), kterou jsme měli možnost více poznat, ale toť vše. Doufám, že další díly budou mít lepší scénář, jinak to dopadne jak SG: Universe...(6.11.2017)

 • RedRose
  *****

  Tento díl byl mírně slabší tím, na koho byl zaměřen... Postava doktorky (Penny Johnson Jerald není moje oblíbenkyně) a jejích dvou otravných dětí... Zachraňoval to zde pouze "Commander Data" ;-) Kdyby stejným způsobem ztroskotal někdo jiný z posádky, asi by to bylo o něco lepší, ale jinak to ze Star Trekovských příběhů nijak zvlášť nevybočuje... Jen tak dál...(7.11.2017)

 • ScarPoul
  ***

  Muselo to prísť. Slabí a nezaujímavý diel v ktorom je dominantou dvojica chlapcov, ktorý sú strašne nesympatický. A vzhľadom na to, že Isaac ma občas pekné WTF momenty ( prank s nohou) tak mi to v rámci tohto seriálu prišlo všetko akosi nasilu a veľmi uhladené.(4.11.2017)

 • Roby
  ****

  Slabší epizoda, ale stále dost dobrá v porovnání se třetím epizodou. Postava Isaaca se mi líbila už od prvního dílu, takže jsem rád, že dostal konečně více prostoru.(6.11.2017)

 • p.a.douch
  ****

  Musím z překvapením říct, že tenhle seriál, od kterého jsem nic nečekal, je startrekovější než Star Trek. Tenhle díl mě opět zaujal. Postava Isaaca je dobrá. Data mi moc nepřipomíná, protože Isaac zatraceně dobře ví, že je umělý a nechce na tom nic měnit. Takže tento díl mě zase potěšil. Brian Thompson byl perfektní.(6.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace