Firestorm (S01E10) (epizoda)

Komedie / Drama / Sci-Fi

USA, 2017, 42 min

Prijemne hororovy dil, ktery skvele graduje. Jen je skoda toho finale a zaverecneho vysvetleni, ktere je vic na vode, nez by bylo zahodno.(22.8.2018)

Menej humoru a viacej filozofie. Toto mi skôr sedí na dospelejšie sci-fi. Hoci MacFarlane dokáže vtesnať dôležité problémy do svojho dielka Orville, niekedy kopne vedľa. Diel, ktorý je skôr výplňou, než príbehovým dielom. A je to cítiť.(19.11.2017)

Dobrá epizoda ve které se jak vidno Seth MacFarlane vyblbnul.(25.11.2017)

Paráda, paráda, paráda! Robert Picardo se sebevědomě octl i v seriálu jako je Orville (otec Alary), bravo. (Doctor z Voyageru by byl hrdý). Nyní k epizodě: Chtěl jsem dát pět hvězdiček. Za to, že by se např. ukázalo, že bouře nějak interagovala se simulátorem, a způsobila, že se věci simulují kdekoli, a tak si lidé myslí, že jsou skutečné. A nebo nějaká cizí forma života, ať už působila halucinace a nebo skutečně byla na lodi a mohla se měnit v cokoli. Ale „Alaru ve videohře“ jsem fakt nečekal, trapné, proto jen ****. A tak to vypadalo parádně a snad i hororově mýticky, čekal jsem nějakého perfektního emzáka. Třeba i klišé typu „musíte mě vrátit do bouře, byl jsem uvězněn na vaší vesmírné lodi“. Pořád lepší, než tento závěr. Prý ‘memory wipe’, neee.(26.8.2018)

Velmi kvalitní epizoda, ať už atmosférou, humorem, nebo hereckými výkony Halston Sage. A taky na míle lepší, než libovolná epizoda Star Trek Discovery;) Mírně mě zklamaly jen dvě věci - závěrečné rozuzlení takový nemastný neslaný a minirolička Roberta Picarda - kromě Charlize Theron jsou všichni známější herci prezentováni pouze v rámci pár vět přes obrazovku, což je velká škoda.(18.11.2017)