Primal Urges (S02E02) (epizoda)

Komedie / Drama / Sci-Fi

USA, 2019, 44 min

Taký trošku gay diel. Ale v zásade je to okej. Je to podané decentne a dve hlavné dejové línie spolu pekne korespondujú. Len na to, čo všetko dokáže Orville ponúknuť je toto skôr priemer.(13.1.2019)

No teda, sledovat moclanske porno. Jako jo, byla to docela prdel. Ale priste bych uz konecne prosil science fiction a mene zachodoveho humoru.(13.1.2019)

• Martrix

Nechutná epizoda motající se opět kolem Bortuse. Naposledy se řešilo jeho močení, teď je to závislost na pornu. Vše bylo vcelku explicitně znázorněno, takže pokud nemáte zálibu v homosexuálních pornofantaziích, tak se rozodně bavit nebudete. Sci-fi linka velmi mizerná, se spoustou chyb...všichni musí mít pro přechod do raketoplánu skafandr, ale protože je potřeba odříkat nějakou repliku, tak chlapík s dítětem ho nemají... apod. Už první série měla velmi klolísavou úroveň...ve druhé je to zatím jen zoufalství..(9.1.2019)

Váhal jsem dlouho mezi 3 a 4 hvězdami, příběhově to bylo na ty tři, zejména mi vadil fakt, že Bortusova dějová linie byla tou hlavní a rozpadající se planeta a lidi na ní (= zajímavější pro scifi fandu) až ta druhá. Jenže ten vizuál předčil všechna očekávání a byl jednoznačně nejlepší z celé dosavadní show a radost pohledět (mluvím o scénách s hvězdou, ne Bortusových erofantaziích:))...(5.1.2019)

• kostej_

Velmi odfláklá sci-fi linka, nulový počet vtipů, 90% času je vyplněno homosexuálním pornem. WTF?(5.1.2019)