Reklama

Reklama

Recenze (7)

Shakaar 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po hodně pomalém rozjezdu v druhé řadě se minimálně Orville vrací do průměru, ve kterém se nacházel v první řadě. Po vizualní stránce nemám co vytknout, po příběhové stránce jako by tvůrci vytáhli jednu z těch průměrnějších epizod ze Star treku TNG. Je to styl, kterým se tvůrci ani netají, otázka zda jsou schopni i nějakého vývoje. I TNG řekněme se od třetí, čtvrté řady vyloženě proměnil, nejen ve vizualu, ale i rozvoji postav. Orville na tohle sází na tohle už od začátku a snaží se nabudit "family friendly" prostředí. Bude to stačit na třetí řadu? Zatím jsem spíše skeptický, uvidíme nakolik jsou schopni tvůrci ještě překvapit a jaký vůbec mají se seriálem plány. ()

cyphercz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po naději na zlepšení kvality druhé řady nastavené minulým dílem přichází opět zklamání, tato epizoda u mě nefungovala ať už co se týče příběhu (moderní společnost řízená tupou a jednorozměrovou astrologií, to už je uvěřitelnější ten "facebook" z první řady), zpracování (mimozemšťani vypadající jako lidi s příšerně umělými nálepkami na ksichtě, navíc používající naše myši a klávesnice atd. - WTF?!? To ani Hvězdná brána nebyla takhle "cheap"!), dementního chování postav (Kelly a Bortus a jejich neskutečně dementní plán útěku - kam?? co dál, kdyby se povedl? atd.), tak i přidané hodnoty tohoto seriálu - humoru, který tu byl prakticky nulový, velmi slabý. Mnoho lidí dodnes vytýká Voyageru, že měl neustále humanoidní mimozemšťany, no pořád ty jejich masky byly o třídu výš než tady, příběhově mnohem kvalitnější a nakonec zejména to nevypadalo tak nízkorozpočtově jako tento díl... ()

Reklama

Darth_AK 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Musím se tohoto dílu zastat, podle mě 2. série pokračuje v kvalitativním vzestupu, který zahájil čtvrtý díl (s velkou tolerancí třetí). Zajímá zápletka o planetě, která je řízená astrologickým zřízením, se mi líbila, nemám s ní problém a nevadilo by mi, kdyby se všechny díly Orvillu točily ve stylu "planeta - odlišnost od Unie - problém - vyřešení", rozhodně z posledních dvou epizod pociťuji ve srovnání s začátkem nadšení. Po druhém díle jsem myslel že skončím, ale vytrval jsem a Seth mi to štědře vrací. Jediné s čím musím souhlasit jsou "cheap" kulisy - zajatecký tábor působil opravdu uboze, ale někde se ušetřit musí. Slabé 4*, a doufám že aspoň takto bude seriál pokračovat dále. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začiatok zábavný. Potom sa to nesie už v takom nelogickom duchu. Stále mohli vymeniť niečo za niečo - väzňov za nejaký úžasný stroj. Myšlienka dielu potom nie je že pomáhame ale skôr klameme. Neviem. Časti, ktoré sa neberú až tak vážne sú podľa mňa lepšie. Predsa len na filozofovanie tu máme iné seriály. Priemerný diel. ()

lu.ger 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak musím souhlasit s cyphercz. Oba zřejmě sledujeme jak se vyvíjí Orville vs. DIS. Loni jsem DIS odsuzoval a odkopl "Do neznáma" :). Musím říci, že vržené kostky obracejí vysoká čísla ve prospěch právě DIS nyní. Tento díl byl zajímavý, pointa byla samozřejmě apelující, podobně jako zmiňovaná epizoda o fb z první serie. Zde ale opravdu ty kulisy pusobili hodně tragicky a celkově to působilo nedotaženě a úsměvně. Přesto si to ale zachovává pořád nějakou macfarlanovskou úroveň, která sice operuje v rámci normálních parametrů, ale na té spodní hranici zatím. Trochu mě to připomnělo epizodu z VOY: Muse, která je opravdu otřesná. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama