The Orville - Season 2 (2018) (série)

Zítra a zítra a zítra (S02E13)

(epizoda)
  • USA Tomorrow, and Tomorrow, and Tomorrow (více)

Zkreslení času ovlivní vztah Eda a Kelly. (Disney+)

cyphercz

Na Orville mi nejvíc vadí dvě věci - sledovat cokoliv ohledně fakanů doktorky a vztahový patálie kapitána s komandérkou. Aspoň tam byly sem tam vtipný scény, zejména diskotéka a pak byla zajímavá myšlenka schování lodi na ledovém asteroidu, jinak bohužel slabota. ()

Martrix

Že je ústředním motivem této epizody čas, nebo cestování časem, je ve spojitosti s momentálním děním ve Star Trek: Discovery, velmi zajímavá náhoda. Když pominu ten hooodně krkolomný způsob, jak tvůrci docíli situace, kdy se ocitne na palubě o sedm let mladší vydání jednoho člena posádky, tak mi nezbývá než konstatovat, že co se časových paradoxů týče, tak to The Orville Star Treku pěkně natřel. A to navíc pominu, že čas zde byl použit pouze jako pomůcka k práci s postavami a rozvinutím zajímavé situace, kterou by právě cestování v čase mohlo přinést. Velmi pěkné a současně dost smutné, že dostává tak zaběhlá značka jakou ST je, tak často na frak od původně srandoprojektu jakým se zpočátku The Orville zdál být. Kdybych měl mému mladšímu já doporučit jen jeden z těchto seriálů, dal bych asi raději přednost partičce kolem MacFarlanea. ()