poster

Každý má svůj stín (TV film)

Komedie

Československo, 1980, 42 min

Režie:

Josef Platz

Scénář:

Josef Platz

Scénografie:

Michael Dáňa
(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Taky jsem nebyl z této televizní inscenace moc nadšený. Bylo to moc ukecané, děj taky nebyl zrovna nejzajímavější a chvílemi mi přišlo, že to některé účastníky z řad herců ani moc nebavilo. Podali jakžtakž slušné výkony, ale z daného tématu se dalo rozhodně vytěžit mnohem více. Toho strejdy mi bylo až líto…(29.11.2018)

 • MickeyStuma
  ***

  Jak se zbavit strýčka Josefa, aby se uvolnil tolik potřebný pokoj. Typická lhostejnost a neúcta ke staršímu člověku v důchodovém věku. Trochu zvláštní příběh je drobátko moralizující, byť poněkud netypickou cestou. Dělat z člověka blázna za použití jeho koníčku a zájmu o vesmír spojená steoriemi o tzv. mimozemském životu je opravdu hnus a tak je strýček potrestal stejným kalibrem. Bohužel je to celé velice těžké k uchopení a tak pro mnohé velmi nesrozumitelné.(1.2.2016)

 • LadyPupu
  *

  Strašně divná, místy trapná inscenace. Za ten konec jedna hvězda. Ale s odřenýma ušima.(28.10.2015)

 • argenson
  *

  Vzhledem k výpravě určitě jedna z nejlevnějších věcí v dějinách Československé televize a podle toho to taky vypadá.(17.6.2016)

 • Marthos
  **

  Pokud to měla být satira, tak se scénáristům příliš nevyvedla. Za pozornost stojí snad jen výborný Ilja Racek, který byl tehdy takřka dvorním představitelem nejrůznějších podivínů a fantastů.(23.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace