poster

Podle skutečné události (festivalový název)

 • Francie

  D'après une histoire vraie

 • Polsko

  Prawdziwa historia

 • anglický

  Based on a True Story

Drama / Mysteriózní

Francie / Belgie / Polsko, 2017, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arsenal83
  **

  Na Evu Green sa dá pozerať, aj keby celý film bol len o výstave jej portrétu. Uhrančivá, multilinguálna a podmanivá herečka. A možno s tým obrazom by to bol lepší nápad. Tento film je totiž akoby kópiou už známych snímkov o spisovateľoch a ich tajomných fanúšikoch. Namiesto toho, aby bol mysteriózny a zahmlieval, je skôr extrémne priehľadný, čomu sa nemožno diviť, keď tam hrajú vyslovene len dve herečky. Thrillerova zložka nezvládnutá. Ak už niečo zo spisovateľského prostredia, tak určite The Words.(5.10.2018)

 • GodComplex
  ****

  Polanskimu to mozna trosku zaokrouhluju nahoru, ale jsem rad, ze jeste zije a toci a dokonce se i vraci ke svym paranoidnim a stisnenym korenum, takze pro me nejlepsi Pcko od The Ghost Writer, coz uz bude skoro 10 let. 7/10(21.12.2018)

 • DonBraso
  *

  Romčo co to bylo?Já si to pustil hlavně kvůli Evičce,která zahrála suprově,ale pořád jsem čekal něco a to pořád jako nepřišlo.Příběh do větrné hůrky,který se táhne jak had a když člověk čeká nějaký zvrat nebo dílčí kapku v moři,že zrovna teď,tak leda velký ...no však víte.Napětí někde v pozadí je,protože čekám,že se něco stane,ale ono ne.Spíš jsem nepochopil celkově dílo,ale to neomlouvá skoro celou stopáž budovat drama,při kecech o tom jak člověk nemá zrovna do čeho píchnout,aby začal psát a pak přijde to něco.30%(24.9.2018)

 • Lima
  ***

  Polanski na čtvrt plynu. Je to pěkně zahrané, Eva Green správně tajemná, jak to ona umí nejlépe, ale jinak je takové mdlé, s úplně jalovou pointou. Z úcty k panu režiséru slabší 3*. Ale vzhledem k jeho věku a zásluhám asi má právo na takové oddychovky.(10.11.2018)

 • Kamas
  ****

  Polanski ve svých 85 letech nesundal nohu z plynu a zase nás vtáhne do svých tísnivých a ponurých nálad. Eva Green obsesivní fanynku zahrála skvěle. Neskutečně jí to tam sluší, má nádherný úsměv, pod kterým roztaje sněhulák, ale který postupem času nahradí chladnokrevný zabijácký pohled. A Emanuelle, ta neztratila nic ze svého ženského charisma. Napětí a atmosféra vydržela po celý film. Za mě krásných 4*.(18.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace