poster

Primář (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1985, 20 min

Režie:

Miroslav Sobota

Scénář:

Jaroslav Kotouč

Kamera:

Petr Pešek
 • MickeyStuma
  ****

  Úsměvná bakalářská povídka připomíná jednu zásadní věc. Člověk není tvor neomylný a to bez rozdílu vzdělání. V příběhu jde o omyl primáře, který se vlastně vzhledem k svému povolání splést ani nesmí. Ale stane se. Pozor, s doktořinou to však nemá nic společného. Na snímku je také vyznačena vesnická pohostinnost. Existuje vůbec ještě, nebo už i na vesnicích jsou si lidé k sobě jako psi?(20.12.2017)

 • Marthos
  **

  Klasická bakalářská zápletka s velmi chatrným vyústěním. Snad jen výběr plejády vynikajících hereckých osobností stojí za námahu a výdrž (25%).(8.6.2017)

 • LadyPupu
  **

  Distributor píše v ofi textu něco o zapeklité situaci... Hm, vona je tahle povídka tak nějak celá zapeklitá. Obsazení má sice luxusní, jenže příběh je dost banální a nějakou tu jiskru v tomhle doutnajícím baka ohýnku vykřeše až Bydžovská svým klasickým nástupem á la neřízená střela. Jenže pak to jde zase do hajzlu...(7.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace