• Čína

Wai Lun Ng, Sunny Chan

Anthony Pun

Leon Ko

Doris Tse

"Je jedno, jestli jsme ve světě příšer nebo lidí. Záleží na tom, že jsme spolu jako rodina."(29.11.2018)

První díl fajn, takže jsem šla i do pokračování, a to hlavně kvůli Tony Leung Chiu-waiovi, kterého jsem už pár let v ničem neviděla. Je to sice o trošku slabší než jednička, ale pořád dobrý. Beru to jako takovou pohádku pro děti, takže se od toho nic extra čekat nedá. Příběh se ale jaksi stočil úplně jinam, než bylo na konci jedničky a i tady na začátku naznačeno, takže že by trojka? Celkem by mě to zajímalo ;) Tony bezva jako vždy, pěkně hlavní dvojku doplňoval a celkem je válcoval. Už se na něj těším v Europe Raiders. Přeloženo.(18.11.2018)

• corpsy

Ešte väčšia patetická groteska, ako minule. Nadšený budú hlavne priaznivci rozprávok pre deti do 5 rokov a samozrejme samotní obyvatelia Čínskej ľudovej republiky. Aj keď v tom druhom prípade, som si nie istý ( viď veľký prepad tržieb po prvom víkende premietania ).(18.12.2018)

• Cvalek

(y)(19.11.2018)