poster

Je ne suis pas un homme facile

 • USA

  I Am Not an Easy Man

Komedie

Francie, 2018, 98 min

Scénář:

Eleonore Pourriat

Producenti:

Eleonore Dailly

Scénografie:

Philippe Hézard
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Akaja
  ****

  Povinne natocit tenhle film v kazde zemi!!!!(29.11.2018)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Asi by se mi líbil takový život, kde ženská chodí do práce, stará se o všechno, kupuje muži dárky a chlap leží doma :-) Takhle to chci! :-)(6.5.2018)

 • jasanka
  *

  Priserne. Po dlouhe dobe film, ktery jsem nebyla schopna dokoukat a totalne mi zkazil naladu. Pak jsem jen preskocila na uplny konec a zjistila, ze to byla porad stejna kravina. 1* za myslenku.(1.12.2018)

 • EvilPhoEniX
  **

  Skvělý nápad, bohužel jde poznat, že se jedná o tvorbu Netflixu, protože Francouzi by s takhle hloupou,naivní a nevtipnou komedií nepřišli. Ženy převzali moc nad muži, mužská povolání dělají ženy a naopak a z toho se dalo vymyslet tolik komických situací, ale dost filmu škodí i to, že se ženy jako muži oblékají a totéž se děje i s muži, což mi přišlo kolikrát až trapné, nevkusné a nevhodné. Nelíbilo a nezasmál se ani jednou. 30%(16.9.2018)

 • farbi
  odpad!

  Pomooooc!!!! Ježkovy voči, tí francúzi majú divný (ne)zmysel pre humor. Toto je komédia? Trapošina najvyššieho stupňa a to som si myslela, že najhoršia vec, čo som videla, je francúzska "komédia" Totálne mimo (alebo Pianistka, tfuj). Ja som celý film pozerala s otvorenou pusou, lebo som nevedela, či je to myslené ako sarkazmus, alebo je to vážne. Neskôr mi to došlo, oni to mysleli vážne. Strašné, kam až dospel hon na výmenu mužskej a ženskej role. Všetky scény, kostýmy, správanie hercov bolo maximálne odpudivé, nepochopiteľné, nechutné a smutné. Tam sa svet dostal? Tam spejeme? Nikdy, nikdy takúto realitu nechcem zažiť v našom štáte. Ľudia, majte rozum!(29.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace