Vavča

Emi Takei jako Motoko Haraguči, pracuje v bance, kde dostává záhy vyhazov. Ale slečna si díky znalosti bankovních tajemství umí poradit, když se pohybuje v prostředí nočních klubů v Ginze, kde o prominenty a jejich špinavé triky není nouze. Seriál má velice dobře vystavený děj, hodně dynamický OST, kde se střídá, jazz i tvrdší rock. Postavy Vás rozhodně budou bavit. Riisa Naka jako hlavní rivalka Motoko, Eguči Jósuke jako začínající politik, který k Motoko cítí sympatie. Ten svět se rozhodně hodně zajímavý a napínavý. Zejména poslední tři díly, kdy se Motoko nic nedaří a je zralá na kapitulaci. Popravdě, nezlobil bych se na další sérii. Dobří herci, hudba i příběh, a říkáte si proč ten škarohlíd Vavča nedá čtyři hvězdy? No jednak je to remake starší verze z roku 2004 a hlavně, největší slabina tkví v tom, že já ho znám:) Emi Takei se prostě svojí visáží a schopnostmi na tu roli protřelé lasičky nehodí, je od ní sympatické a fajn, že se chce pokoušet o nové typy rolí, ale ona není ranař, spíše tak potměšilá lištička, která se hodně směje. Yonekura Ryoko je v původní verze femma fatale, která uzemňuje své okolí a je královnou módy. Tady ten seriál prostě fakt hodně ztrácí, nicméně, 3,5 hvězdy si zaslouží, ostatní dají asi o hvězdu více. ()