Obchod s kuřáckými potřebami nyní vlastní Lucy Furr (Mindy Robinson), přímá uctívačka Lucifera. Do obchodu příjdou různí kuřáci a nakonec se tam mihne i Králík, který jde se svýma kamarádkama na pokec. Jenže při strašné závislosti na kouření se v obchodě otevře brána do pekla. Do sexy pekla, jehož pánem je liliputánský Lucifer, kterého si Lucy Furr ihned oblíbí. Kamarádky od Králíka jsou v pekle zajaté, a tak je jen na něm samotném, jak je zachrání. Nebo ne? (JesterKruger)

JesterKruger

Tenhle díl jsem viděl až po dokoukání posledního dílu, kdy jsem se hrozně naštval, jak špatný Evil Bong 777 byl (V době kdy jsem to psal díl 888 ještě neexistoval). Hned vám musím říci, že se nejedná o mistrovské dílo, a tenhle film není určen pro filmové kritiky. Místy tu byla zábava, někdy nuda, ale na konci jsem se bavil. Akorát mi příjde, že se tu herečka Robin Sydney ztrapnila, když hrála jakéhosi klauna, který se před natáčením praští do hlavy, a svým chováním a mluvením jsem si myslel, že se jedná o rozmazlenou puberťačku co chce vše ihned. Jako zábava to byla, ale ne pro každého. Hlavně ne, pro filmové kritiky. ()