poster

Roy Colt e Winchester Jack

 • anglický

  Roy Colt & Winchester Jack

Western

Itálie, 1970, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Mariin
  *

  Bava asi ani sám nevěděl, co chce natočit. Zda komedii či western. Vyšla z toho podivná slátanina, která je značně nudná...Tento spaghetti dobře reprezentuje začátek úpadkového období, ústícího do trapných parodií.(16.10.2011)

 • Koly
  *

  Bavův příspěvek westernu dopadnul jako naprostá sra... ehm... z úcty k mistrovi zvolím raději slovo katastrofa. Hlavní zádrhel vězí v Bavově snaze o kombinaci westernu s komedií, což se mu teda nedaří ani omylem a drtivá většina scén vyznívá přinejmenším trapně. Hlavní dvojice hrdinů vypadá jako dva šampóni z Beverly Hills a vůbec celý děj filmu stojí za hovno. No ale dodíval jsem se na to do konce. Proto nehodnotím odpadem.(24.12.2008)

 • Martin741
  **

  Prapodivny western, ide navyse o zaner, ktoremu Bava podla mna nerozumel a ani nevedel antocit poriadny western . 30 %(28.2.2017)

 • ilclassico
  ***

  Čekal jsem další z nekonečné řady nepovedených špageťáků, dostal jsem bizarní směs westernu a komedie, což byla celkem příjemná změna. Vím, většině fandů westernu takováhle kombinace nevoní, ale film opravdu není až tak špatný, jak to tu vypadá. Věřte, nepovedený špageťák, který se bere vážně, je větší peklo. V rámci žánru za 2,5.(24.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace