Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex. Srážka se životem sice nese jistá úskalí, ale s humorem, se dá zvládnout nejen výšlap do strmého kopce, stavba stanu, chybějící elektrická zásuvka, ale také sok v lásce. (Falcon)

allegria

Tedy, když už nuda, tak radši v Brně :-). Navíc zase ten nešvar, který se v posledních letech rozmáhá v českých filmech: dobré polovině řečeného není rozumět, protože herci drmolí. Nakonec jsem litovala, že jsem si nepustila titulky. A ještě drobnost, která už je v té hrůze skoro nepodstatná: špatná čeština - no ano, možná to byl záměr, aby se tomu dodalo na autentičnosti nebo "přirozenosti", ale opravdu je nutné propagovat výrazy jako "ještě víc nešťastnější" a podobně? A vrcholem všeho je, když studovaná psycholožka-intelektuálka řekne, že se musí někdo "odprostit" (se zřetelně vysloveným d). Jako by toho prznění češtiny nebylo dost v médiích... ()

zigy

Snowboard, raft a teď kolo.....tentokrát to napsal Kolečko, který neumí napsat špatný scénář....nenapsal sice ani nějak extra dobrý, ale ta letní atmosféra, dobré drsné fóry (Nečas jako vedoucí soustředění) a prázdninové jiskření mezi omladinou to vytahují na čtyři hvězdy. ()

MartinHejkal odpad!

Naprosto skvělý film, neskutečně propracovaný dialogy, fantastická hudba, bláznivý děj a hlavně výteční herci! Strašně se nám to líbilo snad vyjde i druhý díl, protože tohle byl filmový skvost. Joke. ()

geo.nohejl

Šest piv a jedna pizza v bříšku a byla to prdel.. zasmáli se lidi od 15 do 50 let, takže určitě kvalitní a odlehčená zábava :) Nesmí se to brát moc vážně, není to Shakespeare, ale nenáročný lék proti trudomyslnosti.. ()

v.indruchova

Hloupoučké, spíše se hodí pro náctileté. DObrá zmínka o mimóznosti některých dnešních lidí, zavislých na sítích. Pár dobrých hlášek a momentů. Možná také dobrá rodinná komedie. Zase taková řachanda to není, ale měla jsem fakt strach. A když jsem viděla herce, jak se rozjíždí na kolech a v dalším záběru (sřih) sjezd opravdového profíka. Týpek seká kombajnem na jaře. Ještě s takovým kombajnem. Nakonec je to průměr. ()

Kečo

Vsetky hodnotenia, ktore su nizkeho charakteru, pisu o tom, ze to nebolo vtipne a o hereckych vykonoch. Film poukazuje na to, ako ide dnesna mobilno/tabletova doba a hlavne, ako ludia (mladi a deti) stracaju prehlad o samotnej realite. A vtipnymi situaciami (popravde, aj celkom realnymi) sa to dostava do normalu. Film ma myslienku a je to prijemne spracovane. Miestami prestrelene, ale ked clovek o tom neuvazuje do uplneho detailu...tak si ten film velmi uzije. Mne to krasne uplynulo tych 90 minut. ()

hony23

Už jsme měli puberťáky na snowboardu a na raftu, tak proč je neposadit i na kola, že? Sice nemáme žádný příběh, ale nacpeme tam reklamu na Evropu 2 a kola Scott, proložíme to někalika oplzlými vtípky, seženeme pár holek, které budou ochotné se svléknout a to by v tom byl čert, aby na to do kina někdo nepřišel. Já měl to štěstí, že jsem to viděl na Primě, kde mě z toho martýria čas od času vysvobodil reklamní blok a nemusel jsem to dát v jednom zátahu. Největším šokem ale pro mně bylo, že se pod tuto scénáristickou bezradnost podepsal jinak zdatný scénárista Petr Kolečko. ()

ridik1

Moje první slova, když se objevil pan Matonoha a Suchánek, " To si dělají prdel..? ". Tak to bylo poprvé, když jsem se zasmál. A po druhé a na posled, po příjezdu spacialisty kombajnisty ( Štáfek ), hrozná prdča a sranda... ()

Winster

Začátek děs běs. Jízda na kole pohledy na otrávené hochy střídá pohled na Haničky zadek..Uchylnej cyklo trener a raft plnej holek co vola Filipe vole panici vole chcem tě. A 200 Km za X dnů: D žabaři 130 km za den da i netrenovana obluda: D nechci nikomu sahat do svědomí, ale šlapat na kole s 10 cm zašitou ránou …to bych chtěl vidět. Konec :D už je to tady už je to tady. ()

SZYslak odpad!

Jedna za Vagnerovou v závěrečné scéně mínus jedna za polonahého Mišíka v závěrečné scéně. Takže tak. ()

Lucas005 odpad!

Znáte takovej ten pocit, když je vám fyzicky zle z toho, jak je film nevtipnej? Ba co nevtipnej, odpornej, hnusnej, s extrémně špatnejma výkonama herců, špatnými střihy, nevhodnou hudbou a všema postavama o inteligenci sexbota. No, tohle je ten film... ()

jooker10

Na rovinu, šel jsem do toho s despektem. Ale nakonec od začátku do konce celkem sranda. Jasně, není to nic pro plno oduševnělých zde diskutujících. Ale film pro pobavení, uvolnění, odlehčení? Proč ne? ()

BosMutus

Nebýt scének s Pavlem Nečasem, tak bych dal odpad. Tenhle film prostě nedrží pohromadě... s triem náctiletých se nejde nijak ztotožnit a celé je to vyloženě slabé. ()

superzurda

Pavel Nečas a pár vtipů odděluje film do totálního dna. Nic tomu nepřidá pokus o adoraci cyklistiky, což v konečném výsledku působí dost kontraproduktivně. ()