poster

Villa Capri

 • USA

  Just Getting Started

 • USA

  Villa Capri

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Villa Capri

 • Velká Británie

  Just Getting Started

Akční / Komedie

USA, 2017, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (24)

 • hous.enka
  ***

  Nebýt hereckých es, byla by to obyčejná podprůměrná americká komedie. Morgan Freeman a Tommy Lee Jones to ale posouvají o hvězdu nahoru. Myslím si, že komedie z důchoďáku prostě nemůže fungovat. A Villa Capri je toho jen důkazem.(5.6.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Já si ty ženský tolik let držím od těla a on si je za dvacet minut srovná na trojku." Abychom si to upřesnili, tak jeden muž a tři ženy v posteli jsou tedy spíš čtyřka, ale to jen tak pro pořádek. Kdo by to počítal, když jde o sex. A kdo by se zajímal o sex, když se hraje poker? Ano, takto důležité existenciální otázky klade tento snímek a pokouší se na ně odpovědět zábavou. Na můj vkus se tedy jedná o zábavu trošku dietnější, ale stejně pro mě měl souboj dvou dinosaurů jisté kouzlo. Spíš tedy chvilkové, ale já jsem si ty vánoce v teple nakonec docela užil.(23.10.2018)

 • ARI50
  ***

  Vcelku zábavná komedie v podání dvou dědku ale super herců kteří mezi sebou soupeří, ale vánoce mezi palmami fakt nemusím nejsou to totiž vánoce ale blbost což kazilo tenhle super příběh bohužel zaměřeny k tomuhle tématu. Přesto ve finále se povedlo.(16.11.2018)

 • Lacike
  **

  Totalne nevtipna komedia, ktoru nezachrani ani sympaticke herecke obsadenie. Hasterenie medzi Freemanom a Jonesom sice obcas pripomenie stare zlate casy, ked sa hasterili Walter Matthau a Jack Lemmon, ale akurat si len uvedomite o kolko je to tentokrat horsie. 3/10.(11.5.2018)

 • silentname
  ***

  Jak sa mohla trojica talentovaných ľudí ako je Morgan Freeman, Tommy Lee Jones a Rene Russo upísať tomuto? Že by si chceli talentovaní herci na sklonku života ešte v niečom zahrať a pošramotiť svoje kariéry? Okey, nemôžem povedať, že by bol film absolútnou stratou času a minimálne som bol zvedavý, kto je reálnym zloduchom a a chcel vedieť ako to nakoniec dopadne. Takže dám v tomto filmu aspoň nejaký kredit. Herecké výkony sú fungujúce, no nie sú podľa mňa vo filme, ktorý si ich nejako reálne aj zasluhuje. Neviem či je niečo vo filme vyslovene urážlivé, no v čom podľa mňa "Just Getting Started" zlyháva je fakt, že humor vo filme ma vôbec nebavil a málokedy to funguje. Občas som sa pousmial, občas rivalita medzi Dukom a Leom dokázala fungovať a vôbec mám pocit, že Tommy Lee Jones si tu vychytal asi aj najlepšie hlášky. Ale ani tie nie sú reálne dôvod na to, aby ste si to pozreli. Čo je ešte na filme zaujímavé je fakt, že chce mať čaro Vianoc v rezorte, kde v decembri je teplo a nie je žiadny sneh kdesi na Floride. To som asi ešte vo Vianočnom filme nevidel. Ale zase mu to práve tú jeho Vianočné čaro aj uberá. Nikdy ale nezabudnem na vetu: "I just hate guys who mess with Santa Claus". Hodnotenie: C(11.11.2018)

 • kaylin
  ***

  Spíš podprůměrná komedie, která má jednu záchranu - herecké obsazení. Na Morganovi Freemanovi, ale nakonec i na Tommym je skutečně vidět, jak si role užívají a že jim je celkem jedno, jak to dopadne, hlavně pokud se budou bavit. A s nimi se nejspíš pobavíte i vy, ale celkově to prostě zázrak není.(1.3.2018)

 • corpsy
  ***

  S týmto sa možno nestotožnia ani diváci z kategórie hereckých hviezd tohto filmu. Pretože je to presne tá cieľová skupina, na akú sa tento snímok zameriava. A čo mám teda povedať ja?(27.5.2018)

 • Marze
  *

  Dramaticky a komediálně impotentní akční komedie. Nezachrání to ani dva vítězové Oscarů v hereckém obsazení.(12.6.2018)

 • bourec
  **

  Ron shelton nebyl ani jako mladší nějakej hitmaker,a i tímhle kouskem po dlouhý době to potvrdil.40%.(30.6.2018)

 • Figusek
  **

  Akční komedie? Freeman, Lee Jones, Russová? Hošííí! Tohle měla bejt kurva záruka kvality! Hrůza větší něž Michal a sračka asi jako po tejdnu kalení.... Nevěřil jsem tomu, že jsem to dokoukal. A ty Morgane - nekurvy si kariéru a nenasírej si fanoušky! 25%(13.10.2018)

 • Pump
  ****

  Freeman a Jones v rolích, které si evidentně užívají. Bláznivá komedie od které nic nečekejte. "Bring his sorryass here" hahaha Trochu mě rozhodil pan Pantoliano z Matrixu, kterého stále vidím žvýkat šťavnatý steak a říkat "I want to be rich, someone important..."(19.2.2018)

 • StanislachKo
  ***

  Za čo zvyknem hejtovať Freemana je fakt, že je VŠADE! Ale keď si strihne hlavnú úlohu a tu konkrétne nemožného big bossa (oxymorón, ja viem), tak sa ho nedá nezbožňovať. Inak... Je to samozrejme brak, ale neurazil ma až tak ako sa podľa tunajšieho hodnotenia dalo očakávať.(23.3.2019)

 • alisa.upir
  **

  Takový hvězdný obsazení, a nakonec se z toho vyklube průměrnej film, na kterým kromě těch herců není zajímavýho vůbec nic. Zklamání.(16.2.2018)

 • Mamlas
  *

  Užvatlaná nudná kravina. Jen kvůli Freemanovi nedávám odpad.(27.5.2018)

 • RedRose
  *

  Freemana a Jonese to asi bavilo, ale mě bohužel ne... Bylo to moc slabé...(1.6.2018)

 • BOURQUE
  ***

  Nenáročná ľahká komédia v „senior“ štýle (dúfam, že s tým nikoho neurazím). Súperenie medzi M. Freeman a T. L. Jones je malou lahôdkou pre fanúšikov týchto velikánov. R. Russo stále vo skvelej forme. Osobné hodnotenie: 74% (***) (21.5.2018)

 • Kushina
  **

  Nezáživná ničím nezajímavá v téměř umělém světě vytvořená "komedie", která ve výsledku do sebe neměla nic srandovního a byla bez napětí. Vše se vezlo na takové monotónní vlně, ze které film téměř po celou dobu nevybočil a nezachránil to ani legendární Lee Jones a Freeman. Bohužel Shelton je co se týče režie stále kojenec a má hodně, ale hodně co dohánět. 40%(8.7.2018)

 • Trixinka
  ****

  Pokud chcete nenáročnou praštěnou komedii s trochou akce, je tento film ideální - 3,5*.(14.5.2018)

 • Mark1983
  ***

  Nic extra, přesto koukatelné. Holt se to nesmí moc analyzovat, to pak bude stát za pytel.(16.5.2018)

 • baclajean
  **

  Takto to dopadne, keď chce niekto za každú cenu vtesnať veľké hollywoodske hviezdy do jedného filmu, a spraviť z toho komédiu. Sú prípady, kedy sa zámer vydarí zrealizovať na divácku spokojnosť, a potom sú prípady ako tento film. Zopár replík zachraňuje česť, inak by to mohol byť takmer aj brak.(2.6.2018)

 • mac000
  **

  Tady asi poočáteční trable vězí ve scénáři. Neposouvá zápletku dopředu v tempu, je to rozvleklé, a i když se Freeman a Tommy Lee Jones snaží seč mohou, moc toho nezmůžou. Takže žádného překvapivého , neřku-li originálního rozuzlení se divák nedočká a je rád, že to skončí. Film je věnován památce hetečky Glenne Headly /role Marguerity), jež zemřela krátce po konci natáčení.(10.6.2018)

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace