Just Getting Started

Just Getting Started

Akční / Komedie

USA, 2017, 91 min

• mac000

Tady asi poočáteční trable vězí ve scénáři. Neposouvá zápletku dopředu v tempu, je to rozvleklé, a i když se Freeman a Tommy Lee Jones snaží seč mohou, moc toho nezmůžou. Takže žádného překvapivého , neřku-li originálního rozuzlení se divák nedočká a je rád, že to skončí. Film je věnován památce hetečky Glenne Headly /role Marguerity), jež zemřela krátce po konci natáčení.(10.6.2018)

• omega_SK

Hold asi si Freeman a Jones malo "naskrblili" ked vlezu do takej sračky.(12.5.2018)

komedie sic tak nějak bez ducha, naštěstí v záplavě ostatních srtaček lehce překonává očekávání, uspokojí náročného flákače, a bez sebemenšího zaváhání mě dovedla ke spokojenýmu konci, takže ..za mě dobrý.(13.5.2018)

• im8

Řachanda (jak) z domova důchodců. Asi tak od 10 minuty jsem přemýšlel, proč do něčeho takového Freeman, Jones a Russo vůbec lezli a kdy se to konečně rozjede. Nerozjede.(1.1.2019)

1 2 následující >>