Externí recenze k filmu (3)

  • ČervenýKoberec.cz (Tereza Šedivá) ***

    "Dvojníci jsou pohodová česká komedie pro širokou veřejnost. Nenabízí promyšlené dějové linie ani napínavé záběry, zato kvalitní herecké obsazení (především v podobě Ondřeje Sokola) a vtipné situace z každodenního života. Filmové znalce nenadchne, běžné publikum neurazí." (více)

  • EuroZprávy.cz (Robert Pavelka) ***

    "Dvojníci jsou dobře namíchanou směsí zábavy, ale nelze přehlédnout určitou schematičnost a předvídavost, kterou právě ona rozverně komická složka nedokáže přebít. Naštěstí se dokázali vyvarovat přespřílšnému odvazu a s ohledem na předkládaný děj se drží ve většině případu v uvěřitelných mantinelech…" (více)

  • Filmpress.sk (Peter Kolenič)

    "Väčšina vtipov funguje obstojne, nie sú až tak otrepané a trápne, ako v Kameňákovi, no aj tak to to nestačí. Z hercov nikto neexceluje, o najvtipnejšie pasáže sa postará popletený zlodejíček Melichar a celkom poteší vidieť aj staré známe tváre v menších rolách ako naríklad Milana Šteindlera v…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace