Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Fotograf Benek prochází osobní i profesní krizí a na poslední chvíli před pokusem o sebevraždu potkává živelnou dívku Lenu. Zdánlivě spolu nemusí mít společného, dokud se Benek nedozví o Lenině smrtelné nemoci. Vše se navíc zkomplikuje v momentě, kdy ona zjistí, že Lena je těhotná, Ve filmu sledujeme každodenní boj mladého páru nejen s nemocí samotnou, ale zejména se sebou samými. S traumaty vycházejícími z těžké životní situace se oba vypořádávají velmi originálním způsobem. (3Kino Fest)

(více)

Videa (1)

Z natáčení  - Eryk Lubos, Bartosz Prokopowicz, Tomasz Schuchardt, Jeremi Prokopowicz, Agnieszka Żulewska

Recenze (15)

Ralna 

všechny recenze uživatele

Napřed si vás film omotá okolo prstu netradičním zpracováním a skvělými scénami, kdy jsou hlavní protagonisté ve svém vlastním světě. No a pak se přistihnete, jak mačkáte posmrkaný kapesníček. Poláci umí a tímhle filmem si u mě zase šplhli. Benek a Lena vám za tu chvíli přirostou k srdci. Chemie mezi herci 100%. ()

lucascus 

všechny recenze uživatele

Pokud se maji Polaci ubirat urcitym filmovym smerem, tak je to prave tenhle a jediny. Souzneni dokonalych hercu, lahodici hudby i kamery, vytvari ojedinely filmy (ovsem s proflaklou tematikou). Prekvapil me u Polaku sarkasticky humor, tim vic, kdyz si bral na paskal katolickou cirkev, potrat, smrt samotnou. Tim se jenom potvrzuje, ze zakazane ovoce chutna nejlepe. ()

Reklama

Zodiak455 

všechny recenze uživatele

Film mě velmi mile překvapil. Pěkná hudba, zajímavé téma a poměrně zajímavé zpracování (zejména zpěváci zasazení přímo do filmu). Co mě však nejvíc zaujalo bylo, jak se s postupující nemocí hlavní hrdinky mění okolí na víc a víc depresivní a temnější. Za mě rozhodně velké překvapení. Poláci mě znova příjemně překvapili. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

zase jinak natočený film s tou samou tématikou.Hudební vsuvky měly prvky muzikálu takže se scénárista vyřádil.Jinak tenhle film byl jiný v tom,že v drtivé většině podobných jsme neviděli až tak  na dřeň ,jak nemoc dokáže rozhodit vztah.Dokáže mě vytočit když se obrovské miliardy vydávají na zbrojení ale na léčbu nejsou.Podle jakého klíče se určuje, kdo by na ni měl nárok.Když čtete příbalové letáky v krabičkách s léky tak je malý krůček k velkému průšvihu.Když teda zjistíte jaký mají léky vedlejší účinky. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Film, ktorý nijako nevybočuje z rámca podobných amerických výtvorov. Len ten tlak na city je menší, ale koniec je podľa očakávania smutný. Prínos teda nie je veľký, ale najzaujímavejšia scénka pre mňa bola, keď za smrteľne chorou príde zástupca banky či poisťovne či nejakej inej zlodejskej inštitúcie a pýta sa jej, že ako hodlá riešiť svoj dlh. To by sa jeden zeblil. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Film debutujícího polského režiséra je věnován jeho manželce, která v roce 2012 zemřela na rakovinu. (Zdroj MFF Karlovy Vary)

Reklama

Reklama